Dünyanın hükümetleri ve insan sistemleri, sizi parasız yaşayamayacağınıza ve bunun böyle olduğunu kabul etmeniz gerektiğine ikna etmek için tasarlandı.

Hayat, geçinebilecek kadar para kazanmaktan daha fazlasıdır. Kendinizin ötesinde bir amaçla yaşamakla ilgili. Kendinizi dünyanın yalanlarından kurtarmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

Tanrı, kendisi için çalışan herkese onları besleyeceğini ve giydireceğini ve bu şekilde sistemin dışında yaşayabileceğinizi vaat etmiştir. (Matta 6) Artık bir yalanı yaşamak zorunda değilsin! Vicdanınıza sadık kalabilir ve dünyanın kuruluşundan bu yana yaptığınız şeyi yapabilirsiniz.

“Sistemden Kurtulun!”

Author

12 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, saolun

2. Bolu dan kimler var. Sistemden Kurtulun . Selamlar web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 355

3. Bitlis dan kimler var. Sistemden Kurtulun . Selamlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 42

4. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

5. Gürbüz Reply

Slm sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi valla güzel, şukuladım

7. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler 05-04-2021 15:45:54

8. Bu konu : ” Sistemden Kurtulun ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 144

9. Burdur merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-04-2021 10:58:05

10. Slm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link