Komplolar üzerinde durmak ve odaklanmak, gerçek ve doğru yolda olsalar bile hayata ve topluma olumsuz bir bakış açısına sahip olmanızı sağlar, neden umursayasınız ki? Cehalet mutluluktur, istersen onunla savaşabilirsin ya da sistemin kusurlu ve korkunç olduğunun farkında olurken sistemde kalabilirsin vs. Sistemi olduğu gibi kabul edin, propaganda, nefret, drama, politika, ekonomi, küresel haberler, tüm bunlar gibi olumsuz yönlerini kesin. Savaşmak ve sistemden soyutlanmak yerine, ÇEVRESİNDE çalışın, sizi mutlu eden şeyler yapın, kıyamete ve NWO’ya, Bill Gates’e, aşıya, kamplara, Çin’e, uzaylılara odaklanmayın. mutlu, atm olan tek şey konuşma konuşma konuşma, işler gerçek olana kadar en iyi şekilde yararlanın. Sistemde bazı iyi şeyler var: Ticarilik, teknoloji, eğlence, filmler, yemek, sanat, müzik, Netflix. “Koyunlar” da hala insan, onlar NPC değiller ya da komplo topluluğunun ortaya koyduğu gibi aptal değiller, belki onlara itaatkâr aptallar demeyi bırakırsak, dünyanın bu kadar boktan olmasının sebebi, hiçbir şey yapmıyorlar, insanileştirin onlarla. Onlar senin ve benim gibi insanlar.

Author

35 Comments

1. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 75

2. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 308

3. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım 17-02-2021 19:31:35

4. Gümüşhane merkezden ben . Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-02-2021 06:37:35

5. Aksaray merkezden ben Hasan. Slm paylaşım harbiden güzel, şukuladım 20-02-2021 15:10:15

6. Zonguldak dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Selam herkese siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , ziya – 404

7. Slm sayfanız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 236

9. Muğla dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 57

10. Denizli dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Selam paylaşım valla iyi, tebrikler , hatice – 305

11. Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 97

12. Edirne merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 05:30:54

13. Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , ziya – 338

14. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım

15. Antalya dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 116

16. Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım , – 241

17. Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 362

18. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

19. Rize dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 321

20. Kastamonu dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Mrb web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 113

21. Nevşehir dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Selam siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , ahmet – 496

22. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 437

24. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun

25. Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 391

26. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler 05-05-2021 15:35:07

27. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 06-05-2021 23:54:13

28. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, tebrikler

29. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

30. Elazığ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım 17-05-2021 14:41:41

31. Yalova merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun 09-06-2021 17:28:14

32. Artvin dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 128

33. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım 17-06-2021 19:53:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link