Komplolar üzerinde durmak ve odaklanmak, gerçek ve doğru yolda olsalar bile hayata ve topluma olumsuz bir bakış açısına sahip olmanızı sağlar, neden umursayasınız ki? Cehalet mutluluktur, istersen onunla savaşabilirsin ya da sistemin kusurlu ve korkunç olduğunun farkında olurken sistemde kalabilirsin vs. Sistemi olduğu gibi kabul edin, propaganda, nefret, drama, politika, ekonomi, küresel haberler, tüm bunlar gibi olumsuz yönlerini kesin. Savaşmak ve sistemden soyutlanmak yerine, ÇEVRESİNDE çalışın, sizi mutlu eden şeyler yapın, kıyamete ve NWO’ya, Bill Gates’e, aşıya, kamplara, Çin’e, uzaylılara odaklanmayın. mutlu, atm olan tek şey konuşma konuşma konuşma, işler gerçek olana kadar en iyi şekilde yararlanın. Sistemde bazı iyi şeyler var: Ticarilik, teknoloji, eğlence, filmler, yemek, sanat, müzik, Netflix. “Koyunlar” da hala insan, onlar NPC değiller ya da komplo topluluğunun ortaya koyduğu gibi aptal değiller, belki onlara itaatkâr aptallar demeyi bırakırsak, dünyanın bu kadar boktan olmasının sebebi, hiçbir şey yapmıyorlar, insanileştirin onlarla. Onlar senin ve benim gibi insanlar.

Author

13 Comments

1. Trabzon dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 75

2. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 308

3. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım 17-02-2021 19:31:35

4. Gümüşhane merkezden ben . Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-02-2021 06:37:35

5. Aksaray merkezden ben Hasan. Slm paylaşım harbiden güzel, şukuladım 20-02-2021 15:10:15

6. Zonguldak dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Selam herkese siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , ziya – 404

7. Slm sayfanız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 236

9. Muğla dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 57

10. Denizli dan kimler var. Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. . Selam paylaşım valla iyi, tebrikler , hatice – 305

11. Bu konu : ” Sistemi olduğu gibi kabul edin, komplo felaketi olmayın. Cahil bir gaf olun. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 97

12. Edirne merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 05:30:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link