Kategoriler
Genel

Sistemik ırkçılığa çözüm getiren Bill Gates nerede? .. Ah bekle, nüfusumuzun% 13,4’ünün adalet sistemimizde eşitlik aramasına yardımcı olmanın hiçbir karı yok. Çözüm tabanlı bir harekete nasıl geçilir.

Bill Gates’in “aşı” için dünya liderlerinden 7.4 $ Bil artırdığını biliyor muydunuz?

Ayrıca bu parayı dünyanın en fakir ülkelerindeki 300 çocuğu aşılamak için kullanmayı planlıyor. Bu adam, bu masum çocukları, gezegenimize nüfus meselemizle yardım ettiği yönündeki bükülmüş düşüncesi ile öldürecek. Bak Hindistan’daki çocuklara ne yaptı …

Bu arada, çok uzun zamandır ihmal edilen bir konuyu protesto ediyoruz. Kırık bir sistemimiz var ve bu sistem yerel yönetimlerimize ve polislik faaliyetlerine kadar uzanıyor. Birleşik bir toplumun gücü bizi kırık hükümetimizden daha güçlü kılar. Bu konuyu ele almak için Afro-Amerikan topluluğumuzla birlikte duranların vatanseverliği kanlarında kaynar. Ne yazık ki, adalet tutkumuz, bu barışçıl protestoları yıkım ve ölüm ayaklanmalarına dönüştüren kötü elmaların (AKA Antifa veya diğer şiddet protestocuları) şiddet ve yıkımla seyreltiliyor. Barışçıl protestocularımız ve polis memurlarına uyan yasalar düşündüğünüzden daha fazla ortak noktaya sahiptir. Her ikisi de şiddeti, intikamı ve kan susuzluğunu temsil eden kir çantalarının eylemleri nedeniyle saldırıya uğruyor.

Ne iyi protestocular, Afrikalı Amerikalılar, ne de iyi polis memurları güvenliklerini veya seslerini feda etmek zorunda kalmamalıdır. Ülkemiz kırıldı ve INSTA’YA SİYAH KARE GÖNDERDİĞİNİZDE, bir gönderinin ne kadar güçlü olabileceğini biliyorsunuz. Çoğu, bu sorunu siyah Amerikalılar için polis vahşeti ve adaletsizliğiyle tanıyor. Bence bu seslerimizin israfı. Adil ve adil bir çözüm bulun. Polis vahşetine son verecek ve siyah topluma toplumda eşit bir oyun alanı sağlayacak bir şey.

Çözüm tabanlı bir hareket başlatın. Biz 50 eyalet ve bölgedeki insanlar, bu hareketi, sizi vuracak veya gözyaşı dökecek suçlularla protestolara katılmak yerine, gerçekte değişim uygulamak için kullanabiliriz. Daha da önemlisi, Polis memurları üzerlerine düşeni yapmalıdır. Bu, bozuk meslektaşlarınızı bildirmek veya departmanınız bozulursa greve gitmek anlamına gelir. ÇÖZÜM OLUN.

Başkalarının ne düşündüğünü merak ediyorum. Bir çözüm mümkün mü? Sen ne önerirsin? Amerika bunun için çok mu ileri gitti yoksa değişim uygulayabilir miyiz?

“Sistemik ırkçılığa çözüm getiren Bill Gates nerede? .. Ah bekle, nüfusumuzun% 13,4’ünün adalet sistemimizde eşitlik aramasına yardımcı olmanın hiçbir karı yok. Çözüm tabanlı bir harekete nasıl geçilir.” için 22 yanıt

Tokat merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 04-06-2020 16:56:18

Kilis merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-06-2020 17:57:24

Sinop merkezden ben Emine. Selam siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-06-2020 17:57:32

Çorum merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-06-2020 20:52:10

Erzurum merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-06-2020 20:57:56

Sivas merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 01-07-2020 13:21:09

Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 03-07-2020 13:37:46

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun 09-07-2020 02:21:16

Çankırı merkezden ben ziya. Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler 10-07-2020 17:09:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir