Özgürlük için öleceğimi güvenle söyleyebilirim. ABD’deki haklar bildirgesinin ve anayasanın onaylanmasını sağlamak için ölürüm. Anayasanın orijinal yapıcılarına kan bağlarım var (Mecklenburg, NC, 1775). ANCAK, yurtdışındaki bir bankacı savaşı için ölmem. Şu anda sezgi son derece önemlidir ..

Author

21 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, saolun

2. Bu konu : ” Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? ” çok güzel. Selam siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 352

3. Bu konu : ” Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 224

4. Şırnak dan kimler var. Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , memo – 115

5. Erzincan dan kimler var. Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? . Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 187

6. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, saolun 28-01-2021 14:41:27

7. Selam paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım

8. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

9. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, şukuladım

10. Bu konu : ” Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? ” çok güzel. Slm web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 223

11. Bu konu : ” Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 93

12. Bu konu : ” Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 342

13. Bu konu : ” Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden iyi, teşekkürler , mehmet – 287

14. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

15. Zonguldak dan kimler var. Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 454

16. Bu konu : ” Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 29

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 268

18. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

19. Çorum dan kimler var. Sivil Soruyor: Ülkeniz İçin Ölmek İster Misiniz? . Selam herkese siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 330

20. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, twitter da paylaştım 16-04-2021 11:43:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link