Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor

1990’larda ve 2000’lerin başında, Amerika Birleşik Devletleri ve Venezuela’dan doktorlar, Paraguay ve Papua Yeni Gine’nin iki ücra bölgesinde yaşayan 1.300’den fazla insan üzerinde akne muayenesi yaptı. Bu sınavların sonuçları bir JAMA Dermatoloji makalesinde yayınlandı ve makalenin yazarlarından alıntı yapacak olursak, “şaşırtıcı” idi. Doktorlar, kırsal kesimdeki erkekler ve kadınlar arasında neredeyse sıfır sivilce vakası tespit ettiler.

ABD’de sivilce, gençler arasında neredeyse evrensel bir rahatsızlıktır ve yetişkinler arasında giderek yaygınlaşmaktadır. Bazı tahminlere göre, neredeyse tüm Amerikalı çocuklar zaman zaman sivilce ile uğraşmak zorunda kalıyor.

Colorado Üniversitesi’nden 2016 yılında yapılan bir araştırma, 1990 ve 2010 yılları arasında akne oranlarının ABD’li gençler arasında% 11 arttığını buldu. Yetişkinlerde akne üzerine yapılan son araştırmalar, bunun özellikle kadınlar arasında “ortaya çıkan bir sorun” olduğuna dair kanıtlar ortaya çıkardı.

Friedman, “Gençler tüm bu yüz ürünlerini yalnızca son 50 yılda kullanmaya başladı ve şimdi çok sayıda akneli yetişkin görüyoruz” diyor.

Akne tedavileri kısa vadede sivilcelerin kurumasına veya temizlenmesine yardımcı olabilirken, cildin mikrobiyomunu yetişkinliğe kadar devam edecek ve sivilceyi artıracak şekilde “düzensizleştirmeleri” de mümkündür, diyor. “Cildimize koyduğumuz şey, bu mikroorganizmaların hayatta kalmasını iyileştirebilir veya bozabilir. Bu daha önce bilmediğimiz bir şey ama şimdi dikkatimizi veriyoruz. “

TL; DR: Seçkinler, yüzünüzü çirkinleştiren yüz ürünleri satıyor, böylece gençlik yıllarınızda bir hayat arkadaşı bulma şansınız daha az oluyor.

“Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor” üzerine 48 yorum

1. Ordu dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 190

2. Çankırı dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ziya – 409

3. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 173

4. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 169

5. Sinop dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Merhaba web siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım , hatice – 6

6. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 355

7. Giresun merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-10-2020 11:05:57

8. Gümüşhane dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım , gaye – 222

9. Adana merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun 30-10-2020 13:22:09

10. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-10-2020 13:51:15

11. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 30-10-2020 14:34:41

12. Van merkezden ben memo. Mrb web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 31-10-2020 05:05:43

13. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Slm siten yeminle iyi, şukuladım , gaye – 257

14. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-11-2020 19:33:05

15. Muş merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 10-11-2020 08:19:25

16. Kırşehir merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 13-11-2020 18:41:10

17. Mersin dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 18

18. Şanlıurfa dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Mrb sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 496

19. Batman dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Slm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 105

20. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 386

21. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-11-2020 01:19:25

22. Ankara dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . selamun aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , – 229

23. Manisa dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . selamun aleyküm siten cidden mükemmel, teşekkürler , memo – 482

24. Artvin merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-12-2020 20:21:11

25. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 344

26. Afyon dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 397

27. Nevşehir dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 398

28. Konya dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 290

29. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun , Hasan – 407

30. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Mrb sayfan inanki dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 74

31. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, teşekkürler , memo – 79

32. Sakarya dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 423

33. Afyon dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 208

34. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 475

35. Bu konu : ” Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 24

36. Mersin merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 09-02-2021 07:33:39

37. Bingöl dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 457

38. Tokat dan kimler var. Sivilce iğrenç bir nüfus azalması gündemi ve Big Pharma dolandırıcılıktan para kazanıyor . selamun aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 307

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link