Kategoriler
Genel

Siyah bir adam olarak, kitlelerin tüm bu ilgisinin, ırkçılığın olumsuz temalarını kişisel gurur duygusumu ortadan kaldırırken daha belirgin hale getirdiğini hissediyorum. Belki de mesele budur.

Tüm NASCAR ekiplerinin garajında ​​bir ilmik bulunduğunu bilen tek siyah şoförü tarafından sürülen bir arabanın arkasında yürürken başka bir altta bir yazı gördüm.

İçimde uyandırdığı duygu, düşük benlik değerinden biriydi. İnsanlar bir şeyi bir insan yerine bir belden aşağısı felçli olarak gerçekleştiren birine çok fazla dikkat ettiklerinde olduğu gibidir. Aşırı derecede moral bozucu.

Bahsetmiyorum bile, sivil haklar hareketi elimizden koptu ve beyaz toplumun çoğunluğu tarafından ele geçirildi. Sanki işi kendimiz yapamadık ve yardımlarını GEREKTİRMİYORUZ. Bu bok beni gerçekten kızdırıyor.

Kente bezleri giyen ve diz çökmüş bir grup politikacının fotoğrafını gördüğümde, kızdım, tiksindim ve kafam karıştı. Kendi kültürel sahiplenme damgalarına uymuyorlar mı? Bu bezin geçmişte gerçekte ne için durduğuna dair bir fikirleri var mıydı? Gösterdikleri cehalet ve ikiyüzlülük çıldırıyordu.

Irkçılığın sona erdirilmesinin yolu, insanları bir podyuma koyarak ve “Bu zavallı şeye bak, son birkaç yüz yılda oldukça kaba olduklarını değil, derilerinin rengine göre farklı görmeyi bırakmaktır. ? Zavallı şey. Haydi lanet bir bc yapalım gibi davranalım, bu modaya uygun bir şey. ”

Kendinize “Burada komplo nedir?” Diye sorduğunuzdan eminim. Ve cevap şudur:

Ana akımın BLM hareketine verdiği tüm bu dikkatin polisin vahşeti veya ırkçılığın sona ermesi ile hiçbir ilgisi yoktur. Her şey bu ülkenin vatandaşları arasında mümkün olduğunca fazla bölünme ve çatışma yaratma planının bir parçası. Bölünmüş insanların kontrolü, birleşik halklardan çok daha kolaydır. Ve şimdi, asla görmeyeceğimi düşündüğüm şekilde birbirimizin boğazındayız.

İster siyah ister beyaz olun, şu an önemli değil. Asıl önemli olan, farklı ten renklerine sahip insanlar olarak değil, İNSANLAR olarak bir araya gelmemizdir. Birbirinden nefret etmek yerine, bu odak bu ülkeyi yöneten insanlar üzerinde olmalıdır.

“Siyah bir adam olarak, kitlelerin tüm bu ilgisinin, ırkçılığın olumsuz temalarını kişisel gurur duygusumu ortadan kaldırırken daha belirgin hale getirdiğini hissediyorum. Belki de mesele budur.” için 40 yanıt

Bartın merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2020 20:53:15

Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-06-2020 11:40:10

Bitlis merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-06-2020 11:43:23

Ankara merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-07-2020 16:39:15

Kırıkkale merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım 10-07-2020 17:09:48

Konya merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 12-07-2020 03:55:30

Erzurum merkezden ben ali. Selamlar web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 15-07-2020 13:57:13

Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, şukuladım 18-07-2020 14:34:05

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, sağolun 21-07-2020 09:39:59

Kars merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2020 21:43:29

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 24-07-2020 22:37:34

Yalova merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 03-08-2020 13:14:51

Karabük merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 21:42:17

Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-09-2020 04:48:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir