Siyah Değiştirme Teorileri. BLM, siyah Amerikalıların demografik olarak aşıldığı için dikkat dağıtıcı mı?

Genellikle komplo topluluğunda beyaz değiştirme teorilerini (Kalergi Planı) tartışıyoruz, ancak nadiren siyah değiştirme teorileri hakkında konuşuyoruz. 2000 Nüfus Sayımı, siyah Amerikalıları İspanyol-Amerikalılarla nüfus yüzdesi bakımından yaklaşık olarak eşit olarak gösterdi. 2010 Nüfus Sayımı Hispaniklerin kara cemaatin ötesine geçerek en büyük azınlık grubu haline geldiğini gördü. 2020, göçün neden olduğu İspanyol ve Asyalı-Amerikalı nüfus artışına kıyasla siyah büyümenin yavaşlamasıyla bu boşluğu daha da artıracaktır. Asya-Amerikan nüfus artışı önümüzdeki 15-20 yıl içinde siyah nüfusu da aşabilir.

Bu ülkenin değişen demografik özellikleri çoğu kişi tarafından açıkça görülüyor, ancak siyahların, tümünü yakalama “azınlık” sepetine sokularak demografinin gerçek doğasından daha yalıtılmış olduğunu hissediyorum. Nihayetinde, siyasete hâkim olan Baby Boomer beyazları değiştirilecek, ancak onlar tarafından değiştirilmeyeceği için temsil kaybı gerçekleşecek. Beyaz seçmenler bunu liderlerine ve iş dünyasına öfkeyle sattıkları için öfkeyle tepki gösterdiler. Trump bu tepkiydi. Kara seçmenlerin terk edilmesine ve ardından rakip bir göçmen seli ile karşı karşıya kalmasına karşılık gelen büyük heyecan, büyük siyasi dalgalar yaratabilir. Milliyetçi işçi sınıfı beyazları, siyahlar ve hatta kurulan Latin / Asyalı-Amerikalılar (özellikle erkekler) arasında açık sınırlara karşı, genellikle vasıflı işçiler tarafından yapılan bir ittifak merkezci AR-GE partilerini ciddi şekilde tehdit edebilir.

Bu yüzden siyah insanları beyaz Trump seçmenlerini partilerinin iş kanadına tepki göstermeye iten BLM baskısını alıyoruz. 2020 yılında, demokratik temsilcileri tarafından onlarca yıl önce ele alınan veya çözülmesi gereken siyah dahil etme ve çözme sorunlarını duyuyoruz. Siyah kültürel güç, popüler inanışın aksine, 80’li ve 90’lı yıllarda muazzamdı. Amerika’daki en büyük yıldızlardan ve kişiliklerden bazıları siyahtır, ancak bu neredeyse varoluştan baya yıkandı. Bunun yerine siyah bir Başkan’a rağmen BLM hareketi sayesinde Güney ve 1960’lı yıllarda Alabama Antebellum’a dönüyoruz! Irksal bölünmeler artık OJ / Kral İsyanları da dahil olmak üzere son 50 yılın herhangi bir noktasında daha kötü. Artık ırk ayrımından kaçamazsınız ve bunların hepsinin, siyah Amerikalıları daha da zayıflatmak, onları nasıl değiştirildiklerine dair sahte bir nezaketle köreltmek için tasarımla olduğunu hissediyorum.

“Siyah Değiştirme Teorileri. BLM, siyah Amerikalıların demografik olarak aşıldığı için dikkat dağıtıcı mı?” üzerine 24 yorum

1. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-08-2020 04:42:58

2. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım 02-08-2020 05:42:10

3. Konya merkezden ben ali. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-10-2020 15:45:30

4. Kütahya dan kimler var. Siyah Değiştirme Teorileri. BLM, siyah Amerikalıların demografik olarak aşıldığı için dikkat dağıtıcı mı? . Slm web siten vallaha mükemmel, tebrikler , banu – 213

Yorum yapın