Siyah insanlar

Bizi bazen anlamıyorum. Sanki bir çok şey hakkında bu kadar aptalca davranmak bizim komploumuz gibi.

Bu adamın maskesiyle nasıl yemek yiyemeyeceğinden bahsettiğini daha yeni okudum …

Aptal mısın

Kendi ırkımdan insanlara fazladan kızmamın sebebi zaten aptal, vasat, zavallı, zeki vb. Gibi bakılıyor olmamızdır. Ve sen de o aptal kıçla meşhur pastanın tepesine çıkacaksın ” mAsK oN “saçmalık.

Ben anlamadım Neden biz zaten bizim kadar nefret edildiğimiz halde, sağduyuyu görmezden gelip facebook’ta gördüğün aptalca meme boklarını kusarsın?

Küçük bir sürtük olmayı bırak ve maskeyi tak. Ben de istemiyorum ama mecburum. Büyü artık.

“Siyah insanlar” üzerine 24 yorum

1. Mersin merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım 16-08-2020 21:14:50

2. Kastamonu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım 18-08-2020 05:44:55

3. Sinop merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 21:00:49

4. Sinop merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-10-2020 06:29:52

5. Bu konu : ” Siyah insanlar ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden güzel, tebrikler , doruk – 363

Yorum yapın