Kategoriler
Genel

Siyah insanlar ABD Nüfusunun% 13’ü değil

Walmart ürünlerimizin kilidini açıyor, Starbucks çalışanları için “Black Lives Matter” tişörtleri yapıyor, daha fazla şirket Juneteenth’i ulusal bir Tatil olarak tanıyor, Hulu’nun artık “Black stories” kategorisi var ve Netflix’in “Black Lives Matter” bölümü var.

Her bir şirket “Irkçılığa Karşı Dur” olduğunu göstermek için yukarıda ve öteye gidiyor. Bu saçmalık ve size nedenini anlatacağım. Bu şirketlerin hepsinin bize itiraz edebilecekleri her şeyi yapmasının nedeni, siyah insanların ABD’de istatistiksel olarak en büyük harcama gücüne sahip olmalarıdır. .

Bu şirketler gerçekten Siyah insanları önemseselerdi, bunu başından beri yapıyorlardı. Siyah insanlar ya da yüz yüze olduğumuz sistematik baskı hakkında bok vermezler. Ancak, Siyah halkın işini kaybetmekten korkuyorlar çünkü bizsiz işten çıkacaklar.

Bu, bu yazının başlığıyla bağlantılıdır, çünkü ABD Hükümetinin ABD’deki Siyah halkın nüfusu boyunca yalan söylediğini gösterir Siyah insanlar ABD’deki azınlık DEĞİLDİR ve asla olmadılar. Bu ülkede, genel halkın inanması gereken güçlerden çok daha fazla Siyah insan var.

ABD Hükümeti, Siyah nüfusun 1860’tan bu yana% 13, 160 yıl olduğunu söylüyor. Siyahi insanlar bu ülkede her zaman çoğunlukta ve bu yüzden polisler bizi her fırsatta öldürüyorlar. Nüfusumuzu düşürmeye çalışıyorlar çünkü aslında bu ülkede kaçımız olduğunu biliyorlar.

“Siyah insanlar ABD Nüfusunun% 13’ü değil” için 26 yanıt

Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 21-06-2020 14:02:27

Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, saolun 05-07-2020 01:16:47

Malatya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım 17-07-2020 00:21:53

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 01-08-2020 08:36:10

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-08-2020 06:42:02

Antalya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 15:18:45

Muş merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-08-2020 06:48:34

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler 09-09-2020 04:58:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir