Herkese merhaba, bugün siyahların gerçekten var olup olmadığını ve DaBaby’nin siyah olacak şekilde photoshop yapılıp yapılmadığını öğrenmeye çalışacağım.

Pekala, önce “siyah” rengine bakalım, genellikle kahverengi tenli insanları tanımlamak için kullanılır (eğer gerçekten varlarsa, kimse kesin olarak bilmiyor), bu nedenle siyah rengin onaltılık kodu # 000000, kahverengi ise # 654321 yani, açıkçası tamamen aynı DEĞİLDİR ve ayrıca kahverengi rengin başka birçok çeşidi de vardır ve ayrıca bunun gibi SİYAH insanların bazı resimleri de vardır: http://i.imgur.com/EqqVE.jpg bu yüzden bu yazının sadeliği için, tüm kahverengi ve siyah ten renklerini sadece siyah olarak adlandıracağım.

Artık bu yoldan çıktığına göre, bakalım DaBaby’nin fotoğrafının gerçekten photoshoplanmış olup olmadığını görelim. DaBaby’nin BU resmine bakarken (https://media.pitchfork.com/photos/5c7d4c1b4101df3df85c41e5/1:1/w_600/Dababy_BabyOnBaby.jpg) üzerinde de TAM siyah noktalar varmış gibi görünüyor, bu yüzden ona photoshop yapan her kimse hatalar yapmış ve yanlışlıkla üzerine tamamen siyah noktalar eklemiş olabilir, ancak bu soruyu bırakıyor, photoshopper yanlışlıkla siyah renk mi eklemiş yoksa bunlar siyah mı? GERÇEK derisini photoshopper’ın çıkaramayacak kadar tembel olduğunu fark ediyor mu? Aşırı siyah görünen insanların resimlerine baktıktan sonra, bu renk aşırı siyah insanların ten rengine benzemiyor, bu yüzden bu siyah noktaların photoshopper’ın hataları olduğunu varsaymanın güvenli olduğunu düşünüyorum.

Biraz araştırdıktan sonra BU resmi buldum: https://i.redd.it/4znx1kjxee261.jpg

Bu gerçek DaBaby olabilir mi? Kimse kesin olarak bilmiyor, ancak bunun DaBaby’nin GERÇEK bir fotoğrafı olduğunu ve siyahların var OLMADIĞINI varsayacağım.

Dolayısıyla benim sonucum, siyahların bizi ırkçı olmaktan alıkoyan bir efsane olduğudur. Görüşlerinizi de yanıtlamaktan ve paylaşmaktan çekinmeyin! Okuduğunuz için teşekkürler. Hoşçakal!

u / Filipkingen69’a krediler

9 Comments

1. Kilis dan kimler var. Siyah insanlar gerçekten var mı yoksa ırkçı olmamızı engelleyen bir efsane mi? . Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , emin – 479

2. Edirne merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 25-04-2021 19:46:20

3. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, saolun

4. Van dan kimler var. Siyah insanlar gerçekten var mı yoksa ırkçı olmamızı engelleyen bir efsane mi? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 485

5. Bu konu : ” Siyah insanlar gerçekten var mı yoksa ırkçı olmamızı engelleyen bir efsane mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 498

6. Yalova merkezden ben gaye. Mrb sayfa vallaha billaha güzel, tebrikler 07-05-2021 02:23:22

7. Bu konu : ” Siyah insanlar gerçekten var mı yoksa ırkçı olmamızı engelleyen bir efsane mi? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 113

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link