Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç

Amerika’daki siyahlar cinayetlerin% 53’ünü işliyor, bu katiller nüfusun yaklaşık% 6’sını oluşturuyor. Bunlar doğrudan FBI web sitesinden alınan istatistikler. Bundan asla bahsedilmez, asla. Bir kez değil. Sadece bunu yayınlamak beni ırkçı / üstünlükçü vb. Olarak adlandırabilir.

Gerçek şu ki, hiç kimse konunun üstesinden gelmek ve hatta bu konu hakkında sohbet etmek istemiyor. Siyahlar, bu şehirlerdeki büyük şehirlerde / gettolarda her gün inanılmaz sayıda diğer siyahları öldürüyor, ancak son 3 aydır yapılan konuşma, masum siyahları (George Floyd) öldüren kötü beyazlar (beyaz polisler) oldu.

Floyd’un bir ev işgali sırasında hamile bir kadına silah doğrultmaktan mahkum edildiğinden bahsetmiyorum bile. Ve bu, onurlu olarak tutmak istedikleri kişi. Ben sadece olduğu gibi arıyorum. Medyanın ve her büyük şirketin bunu desteklemesinin bir nedeni var. Herşey göründüğü gibi değil

“Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç” üzerine 12 yorum

1. Kayseri merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, sağolun 02-10-2020 09:49:08

2. Bolu dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 341

3. Gaziantep merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 19-10-2020 05:31:36

Yorum yapın