Amerika’daki siyahlar cinayetlerin% 53’ünü işliyor, bu katiller nüfusun yaklaşık% 6’sını oluşturuyor. Bunlar doğrudan FBI web sitesinden alınan istatistikler. Bundan asla bahsedilmez, asla. Bir kez değil. Sadece bunu yayınlamak beni ırkçı / üstünlükçü vb. Olarak adlandırabilir.

Gerçek şu ki, hiç kimse konunun üstesinden gelmek ve hatta bu konu hakkında sohbet etmek istemiyor. Siyahlar, bu şehirlerdeki büyük şehirlerde / gettolarda her gün inanılmaz sayıda diğer siyahları öldürüyor, ancak son 3 aydır yapılan konuşma, masum siyahları (George Floyd) öldüren kötü beyazlar (beyaz polisler) oldu.

Floyd’un bir ev işgali sırasında hamile bir kadına silah doğrultmaktan mahkum edildiğinden bahsetmiyorum bile. Ve bu, onurlu olarak tutmak istedikleri kişi. Ben sadece olduğu gibi arıyorum. Medyanın ve her büyük şirketin bunu desteklemesinin bir nedeni var. Herşey göründüğü gibi değil

Author

61 Comments

1. İzmir merkezden ben Aylin. Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 14:23:23

2. Siirt merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sağolun 07-09-2020 23:50:36

3. Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, şukuladım

4. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler 21-09-2020 09:03:18

7. Kayseri merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, sağolun 02-10-2020 09:49:08

8. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler

9. Bolu dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 341

10. Gaziantep merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 19-10-2020 05:31:36

11. Sivas dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 291

12. Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun , – 176

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 133

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 421

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 490

16. Kars dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . Merhabalar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun , hatice – 405

17. Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

18. Mardin dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ali – 149

19. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın yeminle çok iyi, tebrikler

21. Hakkari dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 429

22. Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 175

23. Ordu merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-12-2020 05:03:52

24. Burdur dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 97

25. Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden çok güzel, saolun , hatice – 131

26. Slm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Slm paylaşımın valla dikkat çekici, face de paylaştım

28. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 10-01-2021 17:42:20

29. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 296

30. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 367

31. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

32. Siirt dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , banu – 375

33. Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 227

35. Kilis dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . Merhabalar siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 324

36. Artvin merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 21:57:27

37. Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , hatice – 17

38. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Slm web siteniz ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 10-02-2021 12:44:17

39. Erzincan dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 447

40. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

41. Düzce merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-03-2021 15:59:07

42. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

43. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler

44. Muğla merkezden ben ali. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-03-2021 16:01:52

45. Antalya dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 340

46. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

47. Ankara dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 316

48. Van merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, saolun 13-04-2021 01:45:29

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 354

50. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa inanki güzel, tebrikler 28-04-2021 17:53:48

51. Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 386

52. Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , Hasan – 13

53. Çankırı dan kimler var. Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç . selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 437

54. Bu konu : ” Siyah Suçluluğa Karşı Beyaz Suç ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 138

55. Bolu merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2021 03:38:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link