Bu gerçekten ne hakkında? Güzelim Denver zengin beyaz insanlarla dolu … Atlanta’daki siyahi işletmeler işlerini kaybetmek üzere, bu yüzden bu “boykot” duruma yardımcı olmaktan başka her şeyi yapıyor. Neden bu kadar çok büyük şirket CEO’sunun bu kadar endişelendiğini merak ediyorsunuz.

Author

25 Comments

1. Niğde merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-04-2021 12:37:43

2. Bu konu : ” Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 397

3. Bu konu : ” Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Hasan – 31

4. Düzce merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 24-04-2021 01:35:52

5. Artvin dan kimler var. Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. . Selam sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 424

6. Trabzon merkezden ben . Merhabalar web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 06-05-2021 22:38:58

7. Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Antalya merkezden ben hatice. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 15-05-2021 17:50:50

9. Rize dan kimler var. Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. . Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 204

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 172

11. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, tebrikler

12. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, sağolun

14. Batman merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, sağolun 15-06-2021 16:41:12

15. Yalova merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz harbiden iyi, tebrikler 17-06-2021 21:18:10

16. Bu konu : ” Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 120

17. Slm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 347

19. Bu konu : ” Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 436

20. Bu konu : ” Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 63

21. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

22. Manisa merkezden ben emin. Selam sayfa valla hoşuma gitti, şukuladım 15-07-2021 06:53:49

23. Mersin dan kimler var. Siyahlara karşı ayrımcı olduğunu iddia ettikleri bir yasayı “protesto etmek” için MLB, All-Star Maçını Atlanta’nın siyah nüfusunun bir kısmının yaşadığı Denver’a taşıdı. . Selamın aleyküm sayfa cidden çok iyi, sağolun , gaye – 145

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link