Kategoriler
Genel

Siyahlara ve beyazlara karşı polis şiddetinin ne sıklıkta gerçekleştiğine dair istatistikleri olan var mı?

Böyle bir olay her gerçekleştiğinde hemen şüpheye kapılıyorum çünkü bunun beyaz insanlara da gerçekleştiğini biliyorum, ancak muhtemelen bu kadar halka açık değiller. Polis zulmünün siyahlara ve beyazlara karşı ne sıklıkta meydana geldiğine dair herhangi bir istatistik var mı?

“Siyahlara ve beyazlara karşı polis şiddetinin ne sıklıkta gerçekleştiğine dair istatistikleri olan var mı?” için 13 yanıt

Yalova merkezden ben ahmet. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2020 00:44:56

Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım 31-05-2020 04:01:29

Hatay merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-05-2020 07:58:07

Batman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler 05-06-2020 14:42:53

Şanlıurfa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 21-06-2020 21:46:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir