Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor?

Çin’den iş almakla ilgili Twitter’da görmeye devam ettiğim tüm anlaşmaların olup olmadığını gerçekten bilmek isterim. Tüm bu fabrikaları Amerika’ya geri getiren ilaç anlaşmaları, girdap anlaşmaları, Porto Riko ilaç anlaşmaları. Bunlar gerçek mi? Yoksa sadece propaganda mı?

Bu bir komplo gibi görünmeyebilir ama Trump’ın insanları kurtardığını söylediğini her zaman duyarım. Ve ilaç endüstrisinde düşmanları olduğunu söylüyor ya da görünüyor. Bunlar, eğer onlarla birlikte olursanız sizi genellikle şaşırtan adamlardır. Bu gerçek olsaydı, elenebileceğini hissediyorum. Ancak bunların hepsi şaka olabilir ve hepsi bir gösteri yapıyorlar.

Sall politikacıların bir şaka olduğunu biliyorum, sanırım sorum şu ki, bu şakacı tamamen konuşuyor mu, yoksa mantıklı olup bir şeyleri değiştirmek isteyebilir mi?

Gerçekten Çin’e karşı mı duruyor yoksa bunların hepsi bir gösteri mi?

“Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor?” üzerine 38 yorum

1. Balıkesir merkezden ben mehmet. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 12:25:41

2. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 19-09-2020 14:38:13

3. İzmir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-09-2020 16:16:53

4. Erzurum merkezden ben Emine. Mrb sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:09

5. Kırıkkale merkezden ben . Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-10-2020 05:23:11

6. Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-10-2020 17:10:11

7. Tekirdağ dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Mrb siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 204

8. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 125

9. Erzincan merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 08-11-2020 08:08:15

10. Malatya merkezden ben ziya. Selam web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-11-2020 21:33:51

11. Adana dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Selam siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 8

12. Kütahya dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , banu – 418

13. Şırnak merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:09:25

14. Siirt dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Mrb web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , banu – 140

15. Adıyaman dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , – 29

16. İstanbul merkezden ben hatice. Selam paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-12-2020 04:19:12

17. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 17-12-2020 21:00:32

18. Samsun dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Merhabalar paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım , doruk – 98

19. İzmir dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 187

20. Çankırı dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Mrb siten harbiden mükemmel, tebrikler , – 131

21. Afyon dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 297

22. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 21:33:09

23. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sağolun , ali – 429

24. Ağrı dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 275

25. Bartın dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 431

26. Niğde merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-02-2021 18:09:15

27. Bursa dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Slm paylaşımınız inanki iyi, şukuladım , Aylin – 481

28. Edirne dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , ahmet – 159

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link