Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor?

Çin’den iş almakla ilgili Twitter’da görmeye devam ettiğim tüm anlaşmaların olup olmadığını gerçekten bilmek isterim. Tüm bu fabrikaları Amerika’ya geri getiren ilaç anlaşmaları, girdap anlaşmaları, Porto Riko ilaç anlaşmaları. Bunlar gerçek mi? Yoksa sadece propaganda mı?

Bu bir komplo gibi görünmeyebilir ama Trump’ın insanları kurtardığını söylediğini her zaman duyarım. Ve ilaç endüstrisinde düşmanları olduğunu söylüyor ya da görünüyor. Bunlar, eğer onlarla birlikte olursanız sizi genellikle şaşırtan adamlardır. Bu gerçek olsaydı, elenebileceğini hissediyorum. Ancak bunların hepsi şaka olabilir ve hepsi bir gösteri yapıyorlar.

Sall politikacıların bir şaka olduğunu biliyorum, sanırım sorum şu ki, bu şakacı tamamen konuşuyor mu, yoksa mantıklı olup bir şeyleri değiştirmek isteyebilir mi?

Gerçekten Çin’e karşı mı duruyor yoksa bunların hepsi bir gösteri mi?

“Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor?” üzerine 10 yorum

1. Balıkesir merkezden ben mehmet. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 12:25:41

2. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 19-09-2020 14:38:13

3. İzmir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-09-2020 16:16:53

4. Erzurum merkezden ben Emine. Mrb sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:09

5. Kırıkkale merkezden ben . Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-10-2020 05:23:11

6. Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-10-2020 17:10:11

Yorum yapın