Çin’den iş almakla ilgili Twitter’da görmeye devam ettiğim tüm anlaşmaların olup olmadığını gerçekten bilmek isterim. Tüm bu fabrikaları Amerika’ya geri getiren ilaç anlaşmaları, girdap anlaşmaları, Porto Riko ilaç anlaşmaları. Bunlar gerçek mi? Yoksa sadece propaganda mı?

Bu bir komplo gibi görünmeyebilir ama Trump’ın insanları kurtardığını söylediğini her zaman duyarım. Ve ilaç endüstrisinde düşmanları olduğunu söylüyor ya da görünüyor. Bunlar, eğer onlarla birlikte olursanız sizi genellikle şaşırtan adamlardır. Bu gerçek olsaydı, elenebileceğini hissediyorum. Ancak bunların hepsi şaka olabilir ve hepsi bir gösteri yapıyorlar.

Sall politikacıların bir şaka olduğunu biliyorum, sanırım sorum şu ki, bu şakacı tamamen konuşuyor mu, yoksa mantıklı olup bir şeyleri değiştirmek isteyebilir mi?

Gerçekten Çin’e karşı mı duruyor yoksa bunların hepsi bir gösteri mi?

Author

57 Comments

1. Balıkesir merkezden ben mehmet. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 12:25:41

2. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 19-09-2020 14:38:13

3. Kilis merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler 19-09-2020 20:11:37

4. İzmir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-09-2020 16:16:53

5. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Erzurum merkezden ben Emine. Mrb sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:09

7. Selamlar web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Merhaba paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sağolun

9. Kırıkkale merkezden ben . Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-10-2020 05:23:11

10. Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-10-2020 17:10:11

11. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

12. Tekirdağ dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Mrb siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 204

13. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 125

14. Erzincan merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 08-11-2020 08:08:15

15. Malatya merkezden ben ziya. Selam web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-11-2020 21:33:51

16. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Adana dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Selam siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 8

18. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

19. Kütahya dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , banu – 418

20. Şırnak merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:09:25

21. Siirt dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Mrb web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , banu – 140

22. Adıyaman dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , – 29

23. İstanbul merkezden ben hatice. Selam paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-12-2020 04:19:12

24. Merhabalar web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

25. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 17-12-2020 21:00:32

26. Samsun dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Merhabalar paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım , doruk – 98

27. İzmir dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 187

28. Çankırı dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Mrb siten harbiden mükemmel, tebrikler , – 131

29. Afyon dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 297

30. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, şukuladım

31. Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

32. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 21:33:09

33. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sağolun , ali – 429

34. Ağrı dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 275

35. Bartın dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 431

36. Niğde merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-02-2021 18:09:15

37. Bursa dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Slm paylaşımınız inanki iyi, şukuladım , Aylin – 481

38. Edirne dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , ahmet – 159

39. Batman dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Selam herkese sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 332

40. Samsun dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, face de paylaştım , Emine – 430

41. Merhaba bu web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım

42. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi cidden iyi, saolun 15-03-2021 16:22:32

43. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-03-2021 00:29:23

44. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 435

45. Yalova dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, saolun , hatice – 254

46. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 460

47. Bursa merkezden ben ziya. Slm sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım 07-04-2021 18:42:43

48. Yalova merkezden ben ali. Selamlar sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 11-04-2021 16:33:06

49. Samsun dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , – 85

50. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

51. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. Mrb siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , ali – 238

52. Giresun merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 11-05-2021 14:16:09

53. Eskişehir dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Mrb web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 493

54. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler , doruk – 264

55. Bu konu : ” Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 256

56. Giresun dan kimler var. Siyasi bir görev değil ama Trump anlaşmalar yapıyor ve JFK’nın vurulduğu ayak izlerini mi takip ediyor? . Slm sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 42

57. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link