Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli

Bir SONOLOGİST (Sesin özelliklerini veya algısını inceleyen bir kişi), ses tonu gibi özelliklerle (bir sosyopatınız hariç) evrensel olarak (çoğu) insan için korkutucu olan bir sesin imzalarını bulabilir. bir sesi korkutucu yapan şey. Sesi ürkütücü yapan şeyin ortaklığı bulunduğunda, o zaman söz konusu sesleri yayınlamayı yasadışı hale getirmek için yasalar yürürlüğe girebilir. Belki nn uygulaması, kendinizi rahatsız hissetmeye başlarsanız bölgenizde dinlemek istediğinizde kullanılabilir ve uygulama, özelliklerine göre yasadışı ses bulunduğunu tespit ederse olumlu veya olumsuz olarak dönebilir ve bunu polise bildirebilirsiniz.

Böylelikle Google, shinnanigan’larına devam edebilir, ancak sesleri silah olarak kullanamaz!

“Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli” üzerine 5 yorum

1. Muğla merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:25:10

2. Malatya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:32

3. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Selam siteniz yeminle hayran edici, saolun , gaye – 124

Yorum yapın