Bir SONOLOGİST (Sesin özelliklerini veya algısını inceleyen bir kişi), ses tonu gibi özelliklerle (bir sosyopatınız hariç) evrensel olarak (çoğu) insan için korkutucu olan bir sesin imzalarını bulabilir. bir sesi korkutucu yapan şey. Sesi ürkütücü yapan şeyin ortaklığı bulunduğunda, o zaman söz konusu sesleri yayınlamayı yasadışı hale getirmek için yasalar yürürlüğe girebilir. Belki nn uygulaması, kendinizi rahatsız hissetmeye başlarsanız bölgenizde dinlemek istediğinizde kullanılabilir ve uygulama, özelliklerine göre yasadışı ses bulunduğunu tespit ederse olumlu veya olumsuz olarak dönebilir ve bunu polise bildirebilirsiniz.

Böylelikle Google, shinnanigan’larına devam edebilir, ancak sesleri silah olarak kullanamaz!

Author

57 Comments

1. selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım

2. Muğla merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:25:10

3. Malatya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:32

4. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Selam siteniz yeminle hayran edici, saolun , gaye – 124

6. Tunceli dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . Merhaba paylaşımın valla iyi, twitter da paylaştım , doruk – 31

7. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla iyi, tebrikler , gaye – 282

8. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , – 157

9. Karabük dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 26

10. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım , emin – 181

11. Selamlar sayfa cidden çok iyi, face de paylaştım

12. Denizli merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, saolun 15-12-2020 22:44:44

13. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, sağolun

14. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 175

15. Merhabalar sayfanız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

16. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

17. Merhaba web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 375

19. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Kahramanmaraş dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 360

21. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun , doruk – 48

22. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle güzel, şukuladım , mehmet – 257

23. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

24. Bartın merkezden ben hatice. Mrb siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 09-03-2021 01:56:05

25. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler , Gürbüz – 453

26. Selam paylaşımın gerçekten dikkat çekici, tebrikler

27. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 128

28. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Mrb siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 15:48:05

29. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 10-04-2021 12:44:46

30. Erzurum dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 285

31. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle hayran edici, tebrikler , ali – 189

32. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 4

33. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten valla iyi, saolun 02-05-2021 04:44:50

34. Burdur dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler , ali – 78

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 380

36. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Muğla merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-05-2021 17:34:54

38. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Mrb web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

40. Merhaba herkese siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

41. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 73

42. Sinop dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . Selamın aleyküm sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 470

43. İstanbul dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 63

44. Giresun dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 340

45. Burdur merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 08-07-2021 04:38:58

46. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

47. Van merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler 08-07-2021 11:05:07

48. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, face de paylaştım , doruk – 355

49. İstanbul merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 12-07-2021 06:36:17

50. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 144

51. Gaziantep merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım 18-07-2021 10:24:43

52. Bu konu : ” Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli ” çok güzel. Selamlar siten valla çok güzel, saolun , banu – 4

53. Yozgat dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 351

54. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

55. Zonguldak dan kimler var. Siyasi güç için ses kullanmak, Kuzey Amerika’da yasadışı hale getirilmelidir. Google’ın yanına kalmasına izin verilmemeli . Mrb paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , memo – 373

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link