Özellikle büyük teknoloji şirketleri ve sosyal medya.

Reddit CEO’su gerçekten inanmadıysa neden “Reddit’in seçimleri değiştirebileceğinden eminim” dedi?

Bu şirketler, anlatıları sadece 20 yıl önce mümkün olandan çok daha fazla kontrol edebiliyor. İnternet, her yönden radikalleşmenin üreme alanıdır.

“Hareketler” yaratabilirler ve onları yok edebilirler. Yoktan kaos yaratabilirler ve aksi takdirde asla korkmadığınız zamanlarda korku aşılayabilirler. İnsan kölelerini ve yapay zekayı halı saha ve tugay için satın alabilir ve çıkarlarını koruyabilirler.

Ne zaman internete girerseniz (veya medyayı tüketirseniz), önce zihniniz için bir savaş olduğunu anlamalısınız.

Bunu içselleştirin ve kendinizi etkiden koruyun.

Bu, nihayetinde tüm siyasetin yerini alan bir gerçektir.

Author

46 Comments

1. Osmaniye merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, teraziye tıkladım 04-11-2020 22:06:01

2. Kilis dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 121

3. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 468

4. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 304

6. Van dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 227

7. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. Selam herkese web siten valla iyi, şukuladım , ali – 327

8. Hakkari dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 318

9. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

10. Karaman dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 221

11. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba web siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım 09-11-2020 10:42:20

13. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 63

14. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. Merhaba web siten cidden iyi, twitter da paylaştım , ali – 263

15. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 16-11-2020 23:00:54

16. Yozgat dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 451

17. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 21-11-2020 14:00:42

18. Şırnak dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 25

19. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 247

20. Kocaeli dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 319

21. Sakarya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-12-2020 01:01:28

22. Trabzon dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 417

23. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 07-12-2020 03:13:21

24. İstanbul dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 192

25. Balıkesir dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Selam sayfanız yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 179

26. Gümüşhane merkezden ben ali. Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 15-12-2020 22:41:40

27. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 195

28. Rize dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 438

29. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 215

30. Batman merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 14:30:27

31. Bilecik dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 258

32. Selam siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

33. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. Slm sayfan harbiden iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 309

34. Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

35. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 16:50:36

36. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 361

37. Eskişehir dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, teraziye tıkladım , Emine – 68

38. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

39. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. Slm web siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 145

40. Balıkesir dan kimler var. Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 62

41. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

42. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 98

43. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla mükemmel, şukuladım , Hasan – 143

44. Bu konu : ” Siyasi inançlarınız ne olursa olsun, 2020’nin gerçekten gösterdiği şey, medyanın insan zihni üzerindeki gücüdür. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 214

45. Tunceli merkezden ben . Selamlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-03-2021 14:20:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link