Bu konunun siyasetle ilgili olduğunu hissetmemin nedeni, şu anda daha önce farkına varılmasa da, Duopoly’nin artık iyi bir fikre sahip olduğumuzdan – ve bir yalan oldu. Tüm bu tartışmaların ve tartışmaların da insanları yönlendirdiği şeyin bu olduğunu hissediyorum. İnsanları matrislerinin kırılmasına yakalandıkları için suçlayamazsın. Red Pills orospu.

… zeyhenny tarafından gönderildi
[comments]

Author

31 Comments

1. Tekirdağ dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 338

2. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

3. Bilecik dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ali – 120

4. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-01-2021 00:15:17

5. Iğdır dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Emine – 490

6. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 359

7. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 76

8. Diyarbakır merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 23:50:58

9. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 01-02-2021 08:12:43

10. Nevşehir dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . selamun aleyküm siten valla iyi, teraziye tıkladım , emin – 262

11. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 66

12. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 252

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Slm web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 236

14. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, saolun

15. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 50

16. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

17. Selamlar siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

18. Mersin dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . Slm sayfa yeminle güzel, teşekkürler , ahmet – 82

19. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler , ali – 453

20. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 421

21. Karaman dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . Selam herkese sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 439

22. Slm web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

23. Burdur dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , gaye – 363

24. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 310

25. Artvin dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . Selam herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 27

26. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 395

27. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

28. Aksaray dan kimler var. Siyasi Mesajlar Komplo . Merhaba sayfanız valla iyi, teraziye tıkladım , ziya – 452

29. Bu konu : ” Siyasi Mesajlar Komplo ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, teşekkürler , Emine – 40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link