Genel olarak partizan siyaset ve siyasetten nefret etsem de, siyaset ve hükümet muhtemelen komploların çoğundan ayrıdır. Burada bu denizaltından kaçmaktan ve r / komplo NOPOL’a gitmekten bahseden pek çok gönderi görüyorum, bu iyi bir şey, ancak bu noktada meşru olarak sadece birkaç önemli komploya odaklanıyorsunuz çünkü politika bu ulustaki ve dünyadaki en kötülüğün köküdür .

Ancak bu, bu denizaltıyı sürekli önemsiz siyasi günlük haberlerle bombardımana tutmanız gerektiği anlamına gelmez, çünkü kimin umurunda. Nancy Pelosi, Mitch McConnell veya Chuck Schumer, sevmediğiniz bazı şeylerin bir komplo olmadığını söylemesi bir komplo değildir ve açıkçası, insanların neden günlük siyaseti önemsediğinden emin değilim çünkü hepsi tiyatro. Hepsi birbirleriyle yataktadır ve hükümete dahil olan herkes ve iktidar pozisyonları, büyük planın dikkatini dağıtmak için haberleri okumanızı ve günlük tartışmalara girmenizi ister. Joe Biden’ın muhtemelen yeşil perde başkanı olmasından bahsetmek istiyorsanız, bu bir şey, ama kimse kahvaltıda ne yediğini veya o gün kaç kez kestirdiğini umursamıyor. Hepimiz onun sahte bir başkan olduğunu ve büyük olasılıkla kongre, Obama, Clintons veya şovu yöneten kişi için bir kukla olduğunu biliyoruz. Ayrıca bu, Q / Trump kalabalığını da mazur göstermiyor, diğer herkes zaten sahip olduğu için ve çoğu zaman iyi bilgiler ortaya koydukları için onlara pes etmeyeceğim. Bazı Q kaynaklı gönderiler genellikle iyi bilgi sağladığından, Q’nun genel olarak kötü bir üne kavuştuğunu düşünüyorum ve bunun bir CIA phsyop olduğunu düşünmüyorum, daha çok Trump’a yakın bir grup insan. Temel olarak, burada, Trump’ın gerçekte nasıl başkan olduğuna dair kendi teorilerinizi oluştururken Q hakkında bir yazı yazmayın ve her şey yoluna girecek, çünkü bu doğru değil.

Göğsümden çıkarmak istediğim şeyin diğer kısmı da burada devreye giriyor. Politik fikirlere sahip oldukları için ya da bu abonelikte bir kişiye önyargılı davrandıkları için insanlara kızmayın. Trump veya Biden için sadeleştirmek istiyorsanız, bunu yapmakta kesinlikle haklısınız, ancak en azından gerçek bilgi sağlayın ve anlatınıza uyan bazı BS değil, çünkü bu hiç kimse için iyi değil. Ve her iki tarafın da yozlaşmış olduğuna ve bunların hiçbirinin önemli olmadığına inanan tüm uyanıklar için haklısınız, ancak yapmamız gereken son şey insanlara oy vermemelerini veya siyasete karışmamalarını söylemektir, çünkü bu meşru olabilir. her şeyin sonu. Oy vermezsek (veya oyumuzun önemli olduğu yanılsamasına kapılırsak), işleri durdurmanın başka yolu yoktur. İnsanlara oy vermemelerini veya fikirlerini ifade etmemelerini söylemek, bence bir parti için taklit etmekten daha kötüdür ve bunun yerine, o kişiye saygılı bir şekilde neden yaptıklarını desteklemeyi seçtiklerini veya bu fikre sahip olduklarını sorun, çünkü bu çok daha üretkendir. onlardan nefret etmekten daha fazlası.

Umarım burada kimse yanlış bir fikre kapılmamıştır, sadece iki sentimi vermeye ve bu denizaltında siyaset meselesini çözmeye çalışıyorum. Her gün yukarıdaki noktalardan bahseden çok fazla gönderi görüyorum ve umarım burada pek çok insan adına konuşma zamanı geldi.

Author

9 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler 19-03-2021 16:38:41

2. Siirt merkezden ben doruk. Selam sayfan süper ötesi güzel, sağolun 21-03-2021 13:09:07

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siyasi Mesajlara Yönelik Başka Bir Siyasi Gönderi ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 262

4. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 26-03-2021 11:45:01

5. Bu konu : ” Siyasi Mesajlara Yönelik Başka Bir Siyasi Gönderi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 226

6. Bu konu : ” Siyasi Mesajlara Yönelik Başka Bir Siyasi Gönderi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 60

7. Amasya dan kimler var. Siyasi Mesajlara Yönelik Başka Bir Siyasi Gönderi . Selamlar sayfa cidden mükemmel, tebrikler , Aylin – 349

8. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link