Kategoriler
Genel

Siyasi partilerin ulusu bölmenin bir yolu olduğuna ve Amerika'daki Oligarşların servetlerini korumak için her şeyi yapacağına gerçekten inanıyorsanız, lütfen Demokratik birincilde Bernie Sanders veya Andrew Yang'ı destekleyin. Iowa'daki gölgeli sonuçlar ne kadar korktuklarını ve umutsuz olduklarını gösteriyor

Muhafazakar / özgürlükçü biri olarak büyüdüm. Medya ve kurumsal oligarkların Ron Paul'a ne yaptığını gördüm. Cumhuriyetçi ilkeler sırasında gerçek sesdi ve onu mümkün olduğunca görmezden gelmeye ve karalamaya çalıştılar. Onu tüm süreç boyunca, hatta konvansiyona kadar aldattılar.

Daha fazla “Cumhuriyetçi / özgürlükçü” eğilirseniz, lütfen bu konuya bakın ve çok fazla şey bilmiyorsanız bu olayı araştırın.

2016'da Bernie ve bu yıl Bernie, Yang ve Tulsi'ye karşı aynı oyun kitabını çalıştırdıklarını gördük.

Bu insanların birbirinden tamamen farklı olduğuna inanmanızı istiyorlar. Tabii, aralarında farklılıklar var, ama hepsi hedefleri konusunda çok tutkulu. Sıradan insana yardım etmek ve hükümet / şirketlerden çalınan güçlerini geri kazanmalarına yardımcı olmak için (hat her zamankinden daha sisli.)

Bernie Sanders, bağımsızlığımızı ve özgürlüğümüzü geri kazanmak için en iyi şansımız. Burada görüşlerinin çoğuyla aynı fikirde olmayanlar var, ama yine de ona oy verdikleri için ona güvenebileceklerini ve en yüksek teklif verene satmayacaklarını biliyorlar. Bu yüzden cumhuriyeti bile% 70'in üzerinde oy kullanıyor.

Bernie'den hoşlanmıyorsanız en azından onun 2020'nin “Fuck You” oyu olduğunu anlamıyor. Bu adamın gitmesini isteyen birçok endüstri var, büyük sigorta, büyük ilaç, polis birlikleri, hapishane binası lobisi, Wall Street.

Onu kimin desteklediğini biliyorsun. Esnaftaki insanlar, posta işçilerimiz, hemşirelerimiz, öğretmenlerimiz vb.

Demokratlar, Trump'ın seçimlere müdahale ederek demokrasiyi nasıl yok ettiği konusunda çığlık atıyorlar. Ancak, Hillary / CNN 2016'da yaptı ve şimdi Iowa Caucus olan bok gösterisi ile, hiç umursamıyorlar. Kafkasların nasıl kötü olduğu hakkında konuşacaklar, ancak “kimin kazandığını bilmiyoruz” sebebi bu değil. Cehennem, eğer bir kağıt izi olan Kafkaslar için değilse, tüm bu işler 2016'da New York İlköğretimine benziyor .

Son on yılda, başlangıçtan beri hileli olmayan bir Amerikan ilkokuluyla yaşamış olup olmadığımı bilmiyorum. Daha fazla savaşın ve Bernie'ye oy verin, böylece adada hangi tarafta olurlarsa olsunlar bunu bir daha popülist adaylara bir daha asla yapamayacaklar.

“Siyasi partilerin ulusu bölmenin bir yolu olduğuna ve Amerika'daki Oligarşların servetlerini korumak için her şeyi yapacağına gerçekten inanıyorsanız, lütfen Demokratik birincilde Bernie Sanders veya Andrew Yang'ı destekleyin. Iowa'daki gölgeli sonuçlar ne kadar korktuklarını ve umutsuz olduklarını gösteriyor” için 33 yanıt

Gaziantep merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 05-02-2020 07:43:31

Çorum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2020 17:29:39

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 10-02-2020 03:35:09

Karaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, saolun 14-02-2020 18:13:29

Sivas merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-02-2020 20:17:30

Muş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 03-03-2020 06:56:19

Mardin merkezden ben doruk. Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-03-2020 21:18:15

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, sağolun 08-03-2020 09:27:08

Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun 11-03-2020 08:27:57

İzmir merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz vallaha hayran edici, sağolun 11-03-2020 19:20:20

İzmir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-03-2020 12:16:05

Samsun merkezden ben Emine. Mrb sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım 27-03-2020 02:43:40

Kütahya merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-03-2020 10:02:05

Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun 30-03-2020 04:13:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir