Duopol daha yeni bir çok partili sisteme geçmeye karar verirse hedefler ne olur?

Bir duopoly ile suçu çevirmek, borçları yükseltmek ve sıradan kişileri itaat etmeye kandırmak kolaydır.

Trump, GOP’tan uzakta kendi işini yapıyor. Orada 2024’te en az üç partiye yol açacak bir kırılma görüyorum, ancak 2022’ye kadar.

Dolayısıyla, elitler çok partili bir sisteme doğru bir büyüme belirlerse kaçınılmazdır. Yeni siyasi partilerin hedefi olarak ne yapacaklar veya ne yapacaklardı?

Author

16 Comments

1. Tokat dan kimler var. Siyasi Sistemin Kırılması . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 303

2. Şanlıurfa dan kimler var. Siyasi Sistemin Kırılması . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ali – 431

3. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

4. Bartın merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, saolun 02-03-2021 10:44:38

5. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun

6. Bu konu : ” Siyasi Sistemin Kırılması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 409

7. Edirne dan kimler var. Siyasi Sistemin Kırılması . Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım , emin – 80

8. Tokat dan kimler var. Siyasi Sistemin Kırılması . Selam paylaşım süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 249

9. Ordu dan kimler var. Siyasi Sistemin Kırılması . selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 296

10. Bu konu : ” Siyasi Sistemin Kırılması ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 131

11. Çankırı dan kimler var. Siyasi Sistemin Kırılması . Merhaba paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım , Aylin – 244

12. Karabük dan kimler var. Siyasi Sistemin Kırılması . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 491

13. Artvin dan kimler var. Siyasi Sistemin Kırılması . Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 205

14. Sivas merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım 22-04-2021 23:51:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link