Daha duygusal ve gerici, daha kısıtlı ve düşünceli insanlar var. Siyaset bilimi, yeni ortamlarla yayılmasına rağmen yeni değildir. TPTB, korkunun gücüyle her iki tür insanı da uçurumların üzerinden damgalamak için tüm ortamları nasıl kullanacağını çok iyi bilir.

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Siyasi Sol veya Sağ yok ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun , ahmet – 353

2. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, tebrikler

3. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. Samsun dan kimler var. Siyasi Sol veya Sağ yok . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha iyi, saolun , Aylin – 120

6. Kilis dan kimler var. Siyasi Sol veya Sağ yok . Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Emine – 317

7. Gaziantep merkezden ben emin. Mrb web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım 26-01-2021 17:07:38

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Siyasi Sol veya Sağ yok ” çok güzel. Mrb paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 460

9. Uşak merkezden ben Aylin. Slm sayfanız cidden iyi, teşekkürler 10-02-2021 18:19:29

10. Bayburt dan kimler var. Siyasi Sol veya Sağ yok . Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 227

11. Çanakkale dan kimler var. Siyasi Sol veya Sağ yok . Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 102

12. Bu konu : ” Siyasi Sol veya Sağ yok ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden güzel, tebrikler , doruk – 377

13. Bu konu : ” Siyasi Sol veya Sağ yok ” çok güzel. Merhaba web siten inanki çok iyi, şukuladım , ali – 230

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Siyasi Sol veya Sağ yok ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 75

15. Bu konu : ” Siyasi Sol veya Sağ yok ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, sağolun , ali – 427

16. Bu konu : ” Siyasi Sol veya Sağ yok ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 45

17. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Siyasi Sol veya Sağ yok . Merhaba sayfan cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 166

18. Bu konu : ” Siyasi Sol veya Sağ yok ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link