Akılsız arayışlarla dikkatiniz dağılmışken hedeflerimize ulaşmak için yorulmadan çalışıyorduk. Sizi bu akılsız arayışları besleyen bizler değiliz. Düşük karnalı arzularınızı kovalamakla meşgulken, gezegene hakimiyetimizi mükemmelleştirmekle meşguldük. Seni bölüştürmek düşündüğümüzden daha kolaydı. Halkımız artık demokrasi cephesinin arkasına saklanmayacak. Artık gerçek benliklerini gösterebiliyorlar. İşlerin zaten yeterince kötü olduğunu düşünüyorsanız, henüz hiçbir şey görmediniz. Küçük direnişiniz yalnızca daha fazla yasa çıkarılmasıyla karşılanacak ve sadece haklarınız ve özgürlükleriniz üzerinde daha fazla sınırlamaya neden olacaktır. Kan dökülmesi sadece kaçınılmaz değil, bizim için gerçek bir zevktir. Tekliflerimizi yapmak için dünyanın her yerinde insanlar yerinde mi? Kolluk kuvvetleri ve ordu, ölümünüzü sağlayacak tamponlardır. İstediğiniz gibi deneyin ve bazı aptalların yapacağını biliyorum, ciddi mücadele çabanızın boşluğu herkese yayınlanacaktır. Yaptığın tek şey yanlış umutlar. Her neyse, sanırım burada yeterince söyledim.

-Zion

Author

97 Comments

1. Karabük merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım 13-04-2020 15:06:06

2. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

3. Muğla merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler 23-04-2020 04:54:30

4. Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa valla güzel, twitter da paylaştım 25-04-2020 00:01:43

5. Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Bayburt merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, face de paylaştım 28-04-2020 13:45:48

7. Iğdır merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım 05-05-2020 13:42:57

8. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Adana merkezden ben banu. Slm sayfan valla dikkat çekici, face de paylaştım 24-05-2020 08:17:49

11. Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, face de paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 22:53:14

15. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun

16. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten cidden hayran bıraktı, tebrikler 12-06-2020 20:59:42

17. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

18. Giresun merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-06-2020 05:35:27

19. Selam paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 05:17:42

21. Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden iyi, sağolun 06-07-2020 22:49:25

22. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-07-2020 15:23:23

23. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım 11-07-2020 19:38:02

24. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, face de paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten harbiden güzel, tebrikler 17-07-2020 11:54:53

26. İzmir merkezden ben doruk. Selam siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 17-07-2020 15:52:36

27. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-08-2020 18:26:17

28. Slm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Van merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 16:33:22

30. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 11-08-2020 04:26:16

31. Van merkezden ben ali. Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-08-2020 17:12:21

32. Selam siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

34. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, sağolun

35. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, sağolun

36. Bingöl merkezden ben doruk. Selam paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-09-2020 13:11:52

37. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler 15-09-2020 11:22:27

38. Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

39. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi ciddiyim iyi, saolun 21-09-2020 09:15:42

40. Merhabalar sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

41. Denizli merkezden ben banu. Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun 09-10-2020 05:10:49

42. Uşak merkezden ben ali. Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-11-2020 22:29:47

43. Tokat dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . Selam siteniz harbiden hayran edici, saolun , Emine – 161

44. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 37

45. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-11-2020 20:46:58

46. Isparta dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 47

47. Trabzon merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, saolun 02-12-2020 02:46:09

48. Manisa merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 04-12-2020 05:46:26

49. Sivas merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:26:51

50. Bartın dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . Merhabalar sayfan vallaha billaha iyi, sağolun , Aylin – 232

51. Niğde dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 396

52. Siirt dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . merhaba arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 402

53. Trabzon dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . Selam sayfa vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 223

54. Bilecik dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . Merhabalar sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , – 267

55. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 350

56. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım , – 43

57. Merhabalar siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

58. İstanbul merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, teraziye tıkladım 08-01-2021 12:19:46

59. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım

60. selam arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, saolun

61. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun , memo – 363

62. Selam herkese sayfan harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

63. Düzce merkezden ben Hasan. Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, sağolun 07-02-2021 18:03:09

64. Iğdır merkezden ben Aylin. Slm web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 09-02-2021 19:14:48

65. Denizli dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 133

66. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 167

67. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 163

68. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

69. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, saolun , ali – 263

70. Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

71. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , ziya – 45

72. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 271

73. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Elazığ merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz harbiden mükemmel, saolun 11-04-2021 21:55:01

75. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 413

76. Erzincan merkezden ben gaye. Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 13-04-2021 13:19:23

77. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, face de paylaştım , mehmet – 278

78. İstanbul merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız valla güzel, tebrikler 20-04-2021 03:14:45

79. Burdur dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, şukuladım , ali – 95

80. Kütahya dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 115

81. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 489

82. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . Merhaba sayfanız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 419

83. Adıyaman merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım 15-05-2021 03:58:34

84. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. Slm web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 17

85. Batman dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . Merhaba web siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , banu – 167

86. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 432

87. Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , emin – 244

88. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler , elif yılmaz – 350

89. Yalova dan kimler var. Siyon Vatandaşları! Değerli olmaya yakın bir yerde olmasanız da, bu hayırsever ustalarınızdan bir mesaj. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, teşekkürler , Emine – 384

90. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link