Kelimenin tam anlamıyla zamanın en büyük komplosunu yazmaya çalışın, ancak “bu topluluk bu tür gönderilere izin vermiyor” başlığına del tuh çok ant kelimesini yazmaya çalıştığınız anda

Alt adı cuntspiracy olarak değiştirmelisiniz. Bana IDGAF’ı yasakla.

Not: Bir yumruk isteyen herkes umarım 3 veya 4 alır. Bu arada ben burada bir at gibi sağlıklı oturacağım ve önümüzdeki aylarda yollarda daha az trafik olmasını sabırsızlıkla bekleyeceğim. Hele şükür.

…1LTPJDickfist tarafından gönderildi
[comments]

35 Comments

1. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 224

2. Mrb web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 216

4. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 23:46:49

5. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 94

6. Bartın dan kimler var. Siz aptallar. . Slm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 270

7. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Hatay merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 00:45:59

9. Denizli dan kimler var. Siz aptallar. . Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 234

10. Mrb siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Bayburt dan kimler var. Siz aptallar. . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 474

12. Zonguldak merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım 24-07-2021 03:20:30

13. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım

14. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Mrb siten inanki dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 365

15. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 345

16. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 16

17. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 27-07-2021 17:53:39

18. Hatay dan kimler var. Siz aptallar. . Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler , doruk – 496

19. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 314

20. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

22. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, tebrikler

23. Van dan kimler var. Siz aptallar. . Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 110

24. Samsun dan kimler var. Siz aptallar. . Selam siteniz inanki çok güzel, sağolun , ziya – 421

25. Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler

26. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , – 359

27. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 216

28. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 380

29. İstanbul merkezden ben ali. Mrb web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-09-2021 17:28:28

30. Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

31. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım , memo – 461

32. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-09-2021 17:06:54

33. Bu konu : ” Siz aptallar. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 414

Write A Comment