Kategoriler
Genel

Siz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? – Infowars.com analizi

Ilımlı bir fanatik hayranıydım ve eğlenceli bul. Ancak Jones, Facebook, google, amazon vb. Gibi teknokratlardan nasıl nefret ettiğinden gerçekten bahsediyor, ancak sitesine her gittiğimde, reklam engelleyicim aklınıza gelebilecek her analitik ve metrik izleyiciyi engelliyor. Daha fazla kazma üzerine, https://www.builtwith.com/infowars.com web sitesinin kitaptaki her izleyiciyi kullandığını görebilirsiniz. Bir iş yürüttüğünü ve para kazanması gerektiğini anlıyor ve bunlardan birçoğu bu konuda yardımcı oluyor. Ancak, kendi web sitenizde kullanırken orada oturup tüm bu teknolojiler hakkında saçma konuşamazsınız. Ben ikiyüzlü buluyorum. Bu konuda başka kimsenin düşüncesi var mı?

“Siz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? – Infowars.com analizi” için 25 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-04-2020 04:53:07

Bitlis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım 23-04-2020 23:43:20

Adana merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler 24-04-2020 23:09:00

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selam siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-04-2020 13:47:45

merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2020 07:38:18

Karaman merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım 24-05-2020 17:40:23

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 25-05-2020 06:05:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir