Siz ne istiyorsunuz?

Çoğunuz siyahların hayatına dayanamıyorsunuz. Yine de hükümete tahammül edemiyor ve bizi ezen düzeni ayakta tutan polisi destekleyemiyoruz.

Çoğunuz, sadece var olmak için haftada 40 saat çalışmamız gerektiğinden nefret ediyorsunuz. Oysa kapitalizm cennetten bir armağandır ve tepedeki insanlar bizim zalimlerimizdir.

Bazılarınız hükümete güvenmeyeceğine yemin ediyor … yine de aşıyı … Pfizer’den alıyor.

Bazılarınız devrim istiyor … ama insanlık tarihinde yüzlerce devrim oldu ve bakın bizi neye getirdi. Saçmalık.

Feci nükleer silahlarımız var, uzayda yüzen bir kayanın üzerinde yaşayan, eğer yaşayanlara (mikroorganizmalara sahip bir organizma) ise milyarlarca insana izin veriyor. Yine de … uzaylılar bazılarınıza deli oluyor. Bırakın bizimle etkileşime girsinler.

Yani soruyorum. Siz ne istiyorsunuz?

Author

8 Comments

1. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım 01-04-2021 10:29:04

3. Van dan kimler var. Siz ne istiyorsunuz? . Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 491

4. Çankırı dan kimler var. Siz ne istiyorsunuz? . Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Emine – 340

5. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, tebrikler 04-04-2021 13:00:34

6. selam arkadaşlar web siten inanki mükemmel, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Siz ne istiyorsunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 214

8. Van dan kimler var. Siz ne istiyorsunuz? . Mrb sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 241

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link