Arka fon

Projenin temel bir taslağını istiyorsanız, aşağıdaki wiki bağlantısını tıklayın.

https://en.wikipedia.org/wiki/Stargate_Project

Uri Geller “test edilen” ilk kişilerden biriydi. Gerçekten psişik olduğu biliniyordu ve düzenlenmiş bilimsel testlerde bunu kanıtlamıştı. İşte şimdi sınıflandırılmış olmayan Uri Geller testlerine bir link:

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP79-00999A000300030027-0.pdf

Ben bir inkârcı değilim ve eğer bu ifadede ironi hissediyorsanız, İnkarcılığa olabilir Kullanılmış onu kullanan kişinin durumunu güçlendirmek için. Ancak, bu testler hakkında şüphelerim var. İnsanlar sık ​​sık Stargate’in araştırmasını inceleyen Dr. Raymond Hyman’ın (https://fas.org/irp/program/collect/air1995.pdf), testleri kasıtlı olarak gözden düşürdü ve aslında yalan söyledi.

İlginç bir podcast var: Doğaüstü; CONSPIRACY: Project Stargate.

Sorular

Bilir miyiz Gerçekten mi SRI’nin bilimsel bütünlüğünden emin misiniz? Kapalı odayı Geller ve araştırmacılarla birleştiren iki yönlü interkom beni rahatsız ediyor.

Araştırmacı şüpheci bir bilim adamı olduğunda neden Geller doğru sonuçları üretemedi?

Sorgulamanın yanı sıra, Geller’in sonuçları oldukça çılgın ve doğal değildi; bir insanın doğaüstü bir yeteneğe sahip olmadan bunu yapmasının bir yolu var mı?

Neden CIA’nın bunu kapatmak isteyeceğine inanıyorsunuz?

Neden CIA’nın aksine bu bilgiyi paylaşmak istediğine inanıyorsunuz?

Herhangi ve tüm cevaplar bekliyoruz. Düşüncelerin nelerdir? Bu gerçek mi sahte mi?

Teşekkürler!

Author

75 Comments

1. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

2. Rize merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 01-07-2020 13:11:00

3. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

4. Merhaba paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Ağrı merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler 22-07-2020 22:26:10

6. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, teşekkürler

7. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, saolun

9. Merhabalar siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

10. Şırnak merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 11:00:04

11. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

12. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 16-08-2020 12:46:04

13. Antalya merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 25-08-2020 04:13:48

14. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun

16. Rize merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım 05-09-2020 00:23:38

17. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 07-09-2020 20:19:20

18. Karaman merkezden ben ali. Merhabalar siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 27-09-2020 00:46:26

19. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:25:53

20. Yozgat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:46:55

21. Muş dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 285

22. selam arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hayran edici, sağolun , banu – 296

24. Bolu merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 04-11-2020 01:11:43

25. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 217

26. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 15

28. Karaman dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 51

29. Sinop merkezden ben banu. Selam sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 23:46:34

30. Adıyaman merkezden ben ali. Mrb sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 24-11-2020 00:53:39

31. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, şukuladım

32. Uşak merkezden ben ziya. Mrb sayfa gerçekten mükemmel, sağolun 06-12-2020 14:18:26

33. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten güzel, sağolun , Aylin – 259

34. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-12-2020 22:24:53

35. Artvin dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 434

36. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, teşekkürler 22-12-2020 13:23:27

37. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 65

38. Amasya dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , – 192

39. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 483

40. Mardin dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , Hasan – 122

41. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

42. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 42

43. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamlar web siten gerçekten güzel, teşekkürler , Gürbüz – 178

44. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

45. Zonguldak merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 17:20:14

46. Tunceli dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 487

47. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 465

48. Şırnak merkezden ben banu. Mrb paylaşım valla hoşuma gitti, saolun 18-01-2021 19:08:53

49. Adana merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 22-01-2021 01:31:39

50. Artvin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler 23-01-2021 13:36:11

51. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , – 113

52. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba sayfan vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 07-02-2021 21:44:29

53. Batman merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa gerçekten iyi, şukuladım 09-02-2021 07:35:00

54. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

55. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, tebrikler , emin – 56

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 219

57. Tekirdağ dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Slm siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 23

58. Çorum merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 02:05:52

59. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 429

60. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , hatice – 65

61. Tekirdağ dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 383

62. Mersin dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam web siteniz yeminle güzel, teşekkürler , – 217

63. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler , ali – 401

64. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 73

65. Uşak dan kimler var. Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 243

66. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

67. Bitlis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 07-05-2021 05:09:54

68. Bu konu : ” Siz Stargate Projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam sayfa valla mükemmel, tebrikler , memo – 129

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link