Siz stresle nasıl başa çıkıyorsunuz

Ben gücü olmayan bir adamım. Görünüş bölümünde yetenekli değilim ve akademik çalışmalarda başarılı olamadım. Pek çok şeyden pişmanlık duyuyorum ve dünyada çok fazla adaletsizlik ve önyargı olduğunu bilmek kalbimi kırıyor. Daha da kötüsü, aldığım hiçbir eylemin işleri daha iyi ya da daha kötü hale getirecek hiçbir etkisi olmayacak. Bu korkutucu ve gelecek beni strese sokuyor.

Stresle baş etmemin tek yolu medyada kendimi sevdirmek ve kendimi gerçek dünyadan – ailemden ve hangi arkadaşlarımdan – koparmaktır. Kişilerarası becerilere sahip olmama rağmen kapalı kalmayı tercih ederim ve Japon Hikikomori olmayı çok isterim. Onu yüceltmeye çalışmıyorum, ama sadece başa çıkmama yardımcı oluyor. Bu alt reddit de yardımcı oluyor, çünkü zamanın yarısı gülüyor ve şakalar yapıyor ve bazen “Hopeium” ile karşılaşıyorsunuz …

Egzersiz yapabilen ve stresle baş eden daha sağlıklı yöntemlere yönelebilen insanları kıskanıyorum.

Ah, bazen komplo teorileri hakkında okuduğum şeyleri unutabilirsem iyi olur diye düşünüyorum. Bencil değil mi?

“Siz stresle nasıl başa çıkıyorsunuz” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Siz stresle nasıl başa çıkıyorsunuz ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler , – 79

2. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inanki çok iyi, teşekkürler 15-01-2021 12:33:00

3. Bu konu : ” Siz stresle nasıl başa çıkıyorsunuz ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 337

4. Bu konu : ” Siz stresle nasıl başa çıkıyorsunuz ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım , hatice – 227

5. Mersin dan kimler var. Siz stresle nasıl başa çıkıyorsunuz . Selam sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , banu – 398

6. Manisa merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 17-01-2021 11:53:52

7. Gaziantep dan kimler var. Siz stresle nasıl başa çıkıyorsunuz . Merhabalar sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 347

8. Kırıkkale merkezden ben emin. Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 28-02-2021 01:28:59

9. Yozgat dan kimler var. Siz stresle nasıl başa çıkıyorsunuz . Selam siteniz inan ki dikkat çekici, saolun , mehmet – 382

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link