Kızımı 6 aylık aşılarından beri aşılamadım, şimdi 11 yaşında. Geçtiğimiz on yılda aşılar hakkında genel olarak endişe verici ve korkutucu olan çok şey öğrendim. Geçen yıl, aşıları destekleyen, covid vax hakkında öğrendikleri ve bunun onları başka aşılara da bakmalarına yol açan fikirleri nedeniyle aşılar hakkındaki görüşlerini değiştiren insanlar tanıdım. Örneğin birçok kişi, ölüm veya advers reaksiyonlar durumunda üreticilerin sorumlu tutulamayacağı gerçeğinden dolayı covid vax’ı istemiyor. Bu, görünüşte bunun tüm aşılar için geçerli olduğunu fark etmeyen birçok insanı şok etti. Her neyse, senin veya bir aile üyesinin fikrini değiştiren şeyin ne olduğunu merak ediyorum. Ayrıca, birçok kişi hala aşıları sorgulayan herkesin bir komplo teorisyeni olduğunu düşündüğünden buraya gönderme.

66 Comments

1. Adana merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 23:46:24

2. Kırıkkale dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Merhabalar web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 124

3. Şırnak dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 356

4. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden iyi, tebrikler , Hasan – 250

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

6. Elazığ merkezden ben ali. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler 13-07-2021 23:55:46

7. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, saolun , ali – 471

8. Niğde dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Merhaba herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , – 372

9. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 14-07-2021 00:00:10

10. Merhaba bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

11. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

12. Çanakkale merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2021 00:05:30

13. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , memo – 233

14. Aksaray dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, sağolun , mehmet – 50

15. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 29

16. Karabük merkezden ben . Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, saolun 14-07-2021 00:16:06

17. Zonguldak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 14-07-2021 00:16:16

18. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Selam siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 461

19. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, tebrikler 14-07-2021 00:22:40

20. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 131

21. Bitlis dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Slm sayfan vallaha güzel, saolun , Hasan – 79

22. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 248

23. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

24. Selamın aleyküm web siteniz inan ki güzel, sağolun

25. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun , mehmet – 375

26. Çorum dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 223

27. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 101

28. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Slm siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 302

29. Selam bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 361

31. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 14-07-2021 01:57:43

32. selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, saolun

33. Kars merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 14-07-2021 07:23:56

34. Kütahya dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 127

35. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Merhabalar siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 255

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 253

37. Ankara merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, sağolun 19-07-2021 22:53:54

38. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

39. İzmir merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 11:50:53

40. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-07-2021 22:47:48

41. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 308

42. Yozgat dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Selam siten harbiden çok güzel, saolun , banu – 385

43. Balıkesir dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 443

44. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 487

45. Gaziantep dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, tebrikler , emin – 498

46. Manisa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 16:42:20

47. Düzce merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2021 12:21:07

48. Zonguldak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım 02-08-2021 12:21:13

49. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, face de paylaştım

50. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . selamun aleyküm siten inanki dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 379

51. Trabzon dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım , Emine – 84

52. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , banu – 289

53. Denizli dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Mrb bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler , banu – 383

54. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 453

55. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

56. Kastamonu dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Selamlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 313

57. Ağrı dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 15

58. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

59. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-09-2021 20:03:15

60. Bu konu : ” Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 456

61. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

62. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Antalya dan kimler var. Siz veya tanıdığınız herhangi biri, tüm covid vax’tan bu yana genel olarak aşılar hakkındaki görüşlerini değiştirdiniz mi? . Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, tebrikler , memo – 278

Write A Comment