Hey hepiniz 👋

Şu anda elimde özellikle bağlantı kurabileceğim belgeler yok, ancak doğru hatırlıyorsam, bu süre zarfında daha yüksek hastaneye yatış oranları ve ortak enfeksiyon öngörüsüydü. Plandan vazgeçtiklerini mi düşünüyorsunuz? Aşılarla işler daha da ilerledikçe, her halükarda kademeli olarak daha yumuşak kurallara yöneliyoruz gibi görünüyor.

Zamanındalığın tbh üzerinde oldukça patladığı görülüyordu, ama şimdi tam tersi görünüyor – zaman elbette gösterecek.

Şahsen, daha ölümcül ve öldürücü bir suşun ele geçirilmesi konusunda biraz panikledim, ancak gördüğüm raporlar için fazla bir şey yok ve gerçekten de ana akıma giden COVID-21’den sadece bir kez bahsediliyor.

Düşünceleriniz nelerdir?? Bilmek ilgileniyorum!

Ss: Sızan sözde belgelerin ilerlemesi konusunda endişelenecek bir neden var mı? Ne için geldiklerini aldılar mı ve oyun hazır mı?

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 443

2. Iğdır dan kimler var. Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 97

3. Bu konu : ” Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? ” çok güzel. Slm siten inan ki hayran edici, sağolun , Emine – 122

4. Bu konu : ” Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , hatice – 405

5. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? . Mrb paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 464

6. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Mrb siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-03-2021 15:54:52

7. Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. Malatya merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 19-03-2021 09:55:25

9. Çorum dan kimler var. Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? . Selamlar sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 165

10. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan süper ötesi güzel, saolun 29-03-2021 12:15:59

11. Tunceli dan kimler var. Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? . Selam herkese web siten süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 436

12. Bartın merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun 18-04-2021 01:56:14

13. Bu konu : ” Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 256

14. Afyon merkezden ben emin. Merhabalar sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler 21-04-2021 21:03:37

15. Bu konu : ” Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , memo – 102

16. Muş dan kimler var. Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? . selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 251

17. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? . selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 14

18. Mrb paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler

19. Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 500

21. Giresun merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım 29-05-2021 12:55:14

22. Çankırı merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-06-2021 14:58:29

23. Bu konu : ” Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, sağolun , Aylin – 366

24. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

25. Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, şukuladım 10-07-2021 13:03:46

26. Kahramanmaraş dan kimler var. Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler , gaye – 34

27. Bu konu : ” Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, sağolun , gaye – 468

28. Kastamonu dan kimler var. Sızan belgeleri hatırlıyor musunuz? Herhangi bir güven verilmeli mi? . Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , emin – 167

29. Sakarya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler 21-07-2021 04:50:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link