Sizce Biden, görevi devraldığında ABD’yi kilit altına alacak mı?

Yapamaz. Virüs aldatmacası, Capitol aldatmacasıyla öldü

Madeni paraları ileri geri attılar, ceplerine koydular ve el sıkıştılar. Bütün bunlar, maskesiz insanlardan oluşan, insan ticareti yapılan bir oda olarak yapıldı.

Onların boktan masonik hikayesinde bu noktada çok fazla boşluk var.

Asla gerçeğin dedikleri gibi iyi bir hikayenin önüne geçmesine izin verme

“Sizce Biden, görevi devraldığında ABD’yi kilit altına alacak mı?” üzerine 19 yorum

1. Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 12:26:04

2. Çankırı merkezden ben ali. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 11-01-2021 17:33:35

3. Niğde merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki iyi, sağolun 15-01-2021 19:40:26

4. Bu konu : ” Sizce Biden, görevi devraldığında ABD’yi kilit altına alacak mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 310

5. Kırşehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-01-2021 01:49:52

6. Erzincan merkezden ben ziya. Selamlar sayfa inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 23-01-2021 01:13:42

7. Bu konu : ” Sizce Biden, görevi devraldığında ABD’yi kilit altına alacak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 184

8. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler 28-01-2021 12:36:02

9. Hatay dan kimler var. Sizce Biden, görevi devraldığında ABD’yi kilit altına alacak mı? . selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, sağolun , hatice – 62

10. Bu konu : ” Sizce Biden, görevi devraldığında ABD’yi kilit altına alacak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 162

11. Hatay merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-02-2021 00:21:33

12. Bu konu : ” Sizce Biden, görevi devraldığında ABD’yi kilit altına alacak mı? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten çok iyi, sağolun , Aylin – 176

13. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım 14-02-2021 04:23:57

14. Uşak dan kimler var. Sizce Biden, görevi devraldığında ABD’yi kilit altına alacak mı? . Selam herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 251

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link