Lütfen mikroçip teorileri kullanmayın. Telefonlarımız ve diğer cihazlarımız, çevrimiçi varlığımızla birlikte yeterince izleniyor, bu yüzden mikroçip teorisinin herhangi bir dayanağı olduğunu düşünmüyorum.

Diğer aşıların yaralanmaya, uzun süreli hastalıklara, nörolojik bozukluklara, otoimmün hastalıklara vb. Neden olduğunu bilirsek,vid aşısı? Para mı Bu belki c mivid krizi kasıtlı olarak x nedenden dolayı başlatıldı ve şimdi başarılı olduklarına göre bir “çıkış yolu” na ihtiyaçları var, yani aşı baskısı? Bilmiyorum. sadece mantıksal teoriler arıyorum. Teşekkürler

Author

10 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Sizce bu aşının uygulanmasının asıl sebebi nedir? . Slm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 30

2. Bu konu : ” Sizce bu aşının uygulanmasının asıl sebebi nedir? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 148

3. Ankara dan kimler var. Sizce bu aşının uygulanmasının asıl sebebi nedir? . Selamlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , gaye – 81

4. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

5. Sakarya merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 25-03-2021 22:45:54

6. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Sizce bu aşının uygulanmasının asıl sebebi nedir? . Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 472

7. Bu konu : ” Sizce bu aşının uygulanmasının asıl sebebi nedir? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha güzel, sağolun , doruk – 424

8. Bu konu : ” Sizce bu aşının uygulanmasının asıl sebebi nedir? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 201

9. Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link