Kategoriler
Genel

Sizce COVID-19 Çin’in biyolojik saldırılara karşı savunmamızı test ediyor olabilir mi?

Çin, Tayvan’ı entegre etme arzusunu dile getirdi ve inanıyorum ki 2020 yılında veya 2020 yılına kadar bunu yapmayı planlıyor. Mesele şu ki ABD onları durduruyor ve bizi geleneksel olarak yenemeyeceklerini biliyorlar. Sibernetik savaşta muhtemelen geride oldukları MAD yüzünden nükleer silah kullanamazlar ve Kimyasal saldırı, ülkeyi kapatmak ve savaşı imkansız hale getirmek için onları biyolojik saldırıların yalnız seçimiyle bırakan geleneksel bir savaşa başlayacaktır. . ABD’nin Hindistan Pakistan ve İsrail gibi inanılmaz derecede fazla nüfuslu ülkeleri değil COVID-19’a en çok kaybettiğini çok garip buluyorum. Pakistan ve İsrail hakkında fazla bir şey bilmiyorum ama Hindistan’ın yoksulluk içinde olduğunu biliyorum ve Amerikalılar maske takmayı reddetse bile, dünya çapında en çok kaybettiğimize inanmakta inanılmaz zorlanıyorum. İspanya Baca sırasında Hindistan bizden çok daha fazla kaybetti neden bu kez bu kadar çok sayıda ölüyor?

“Sizce COVID-19 Çin’in biyolojik saldırılara karşı savunmamızı test ediyor olabilir mi?” için 7 yanıt

İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, saolun 19-07-2020 08:39:33

Isparta merkezden ben ziya. Merhaba web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 19-07-2020 09:43:53

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-07-2020 02:20:28

Bolu merkezden ben ziya. Selam sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-08-2020 07:13:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir