İşte pandemi olayının değiştiğine veya vurgulandığına inandığım bazı şeyler. Lütfen farklı olacağını düşündüğünüz veya bu salgın sırasında gözlemlediğiniz şeyler üzerine kendi düşüncelerinizi bırakın.

otoriter rejim– Otoriteyi değil, sorumluları güvenmek için dünya çapında halkın telkin edilmesi. İstekli ve tartışmasız insanların büyük çoğunluğu, nüfusun önemli bir bölümünü öldürecek viral bir salgının çok az ya da çok çelişkili kanıtlarıyla evlerinde tecrit etti. Orijinal sayılarla ve şu anda mevcut olanlarla bile, sayılar dünya çapında bir kapanmayı haklı çıkarmıyor ve haklı çıkarmıyorlar. Sayılar 80’lerde SARS veya 70’lerde domuz gribi gibi diğer pandemiler kadar kötü değil. İnsanlar, uzun süredir onları bağlayan ve sömüren insanlara özgürlüklerini bıraktılar, çoğunlukla politikacılara ve onları tekrar manipüle eden merkezi hükümetlere tüm güvenlerini koydular.

Çöken ekonomik yapı– Covid-19’dan önce bile ekonomi boğuluyordu. Federal Rezerv milyarlarca geceyi bankacılık sektörüne pompalıyor ve faiz oranlarını boşaltıyordu. 2008’deki iyileşme bir efsaneydi. Covid-19 kelimesi kelimesinin hükümet propagandasını körükleyen aynı medya, Amerikan ekonomisinin ekonomik mucizelerini ortaya koyan aynı ponpon kızlardı. Borsa ekonominin bir göstergesi değildir. Hükümet ve federal rezerv tarafından desteklenen ve bundan yararlanan az sayıda insanın kazanması için bir ponzi şemasıdır. CIA, Federal Reserve ve muhtemelen piyasaları manipüle etmek için hisse senedi alıp satan diğer ajanslarda bölümler olduğunu garanti ederim. Çoğu hükümet, dünya genelinde zaten müstehcen ekonomik eşitsizliği kötüleştiren varlıklara büyük miktarda kamu parası vermeyi seçti. Ekonomi çökmeye devam edecek, çünkü kasıtlı olarak manipüle edilmiş zayıflığı ve mikrop yayma kabiliyeti nedeniyle fiziksel para birimine olan inancı zayıflatmak plan budur.

Ötekinin korkusu ve sosyal mesafeye duyulan ihtiyaç– İnsanlar sürü zihniyetine girmeye istekliydiler ve şimdi bazı hükümet kurumları bu saçmalığı haklı çıkardığı için, en az 6 ”ayrı maske takıyorlar. Bu davranış için belirsiz bir gerekçe ve insanların bu davranışı tartışmasız kabul etmesi korkutucu. Kasabamda yüz maskeleri takan egzersiz yapmak için yürüyen çok sayıda insanın yanı sıra tek başına maske takan insanlar gördüm. Depresyon, hareketsizlik, yalnızlık, stres ve izolasyondan kaynaklanan halk sağlığındaki ölümler ve düşüş muhtemelen hastalıktan gerçekten ölenlerle karşılaştırılabilir olacaktır. Şahsen bana Covid-19 yüzünden Çin lokantalarını korumam gerektiğini söylemiştim. Hala yapıyorum ve hastalığının Çin dışına yayılmasından çok önce işlerinin etkilendiğini doğrulayan sahibi ile konuştum. İnsanlar virüsün sanal dünyaya kaçmasından çok önce, çevrimiçi antisosyal etkileşim sergileyebilecekleri ve / veya sanal bir gerçeklik yaratabilecekleri gibi tecrit ediyorlardı, bu muhtemelen hızlanacaktır. Sosyal etkileşim kasıtlı ve sistematik olarak kısıtlanmıştır. Bu alt redditteki insanlara internetin ne kadar izlendiğini ve sansürlendiğini söylememe gerek yok. Hala bilen insanlar zamanlarının çoğunu orada geçirmeyi tercih ediyorlar. Çocuklar en çok etkilenenler. Hayatlarının önemli bir bölümünü internette geçiriyorlar ve devlet okullarının çoğunlukla çevrimiçi olarak taşınacağını tahmin ediyorum. Tuğla ve harç okullarından kurtulmanın ne kadar ucuz olacağını düşünün ve öğrencilerin ilerlemesini izlemek için daha az öğretmen istihdam etmek zorundasınız. Başından beri plan bu. Genel halk daha da aşağılanacak. Hala özel beden okulları olacak çünkü yeni nesil derebeyi ve bayanları eğitmek bir zorunluluktur.

Sürü psikolojisi– Gerçek bu egzersizden uzaklaş. Demokrasi gibi terimler sadece, çoğunluğun insan davranışını ve psikolojik yapısını anlayan, inceleyen ve bundan yararlanan küçük gruplar tarafından ne kadar kolay ve etkili bir şekilde manipüle edildiğinden dolayı uygulanması imkansız olan fikirlerdir.

Author

104 Comments

1. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Edirne merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 18-05-2020 00:37:31

3. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

4. Çorum merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2020 21:19:04

5. Merhaba siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Bartın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 29-05-2020 12:21:38

7. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Hakkari merkezden ben gaye. Merhaba siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 06-06-2020 18:37:00

9. Bolu merkezden ben ali. Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-06-2020 09:27:17

10. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

11. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, sağolun

12. Merhabalar sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

15. Sakarya merkezden ben gaye. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-07-2020 16:39:43

16. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Gaziantep merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-07-2020 21:07:39

18. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

19. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

20. Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım 18-07-2020 04:39:29

21. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım 18-07-2020 13:53:57

22. Ankara merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun 19-07-2020 00:05:12

23. Mersin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, saolun 19-07-2020 15:08:56

24. Tunceli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 24-07-2020 21:56:12

25. Mardin merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-07-2020 05:52:59

26. Kars merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-08-2020 11:15:07

27. Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

28. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

29. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle iyi, teşekkürler 09-08-2020 11:20:48

30. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler

31. Afyon merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 09-08-2020 18:28:28

32. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-08-2020 10:26:19

33. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

34. Balıkesir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 19:30:58

35. Mrb sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

36. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, sağolun

37. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım gerçekten iyi, sağolun

38. Giresun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler 05-09-2020 12:52:10

39. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

40. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun 09-09-2020 04:45:50

41. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

42. Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-09-2020 07:59:38

43. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 20:37:55

44. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 21:48:14

45. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

46. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

47. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

48. Ardahan merkezden ben gaye. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 03-10-2020 16:23:45

49. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 11

50. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 305

51. Artvin merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız harbiden iyi, teşekkürler 31-10-2020 23:48:45

52. Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

53. Yozgat merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım 03-11-2020 21:12:11

54. Selam siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

55. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

56. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 457

57. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

58. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

59. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, saolun , banu – 441

60. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, face de paylaştım

61. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 340

62. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun

63. Mrb paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

64. Slm paylaşımınız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

65. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Slm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 420

66. Hatay merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler 07-12-2020 19:36:24

67. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok güzel, saolun , doruk – 302

68. Adana dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Selamlar siten cidden hayran edici, tebrikler , ziya – 134

69. Rize merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:58:39

70. Slm siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

71. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 227

72. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 324

73. Ordu merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 20-12-2020 21:37:56

74. Kahramanmaraş dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 70

75. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım 26-12-2020 13:31:31

76. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Merhabalar sayfa harbiden dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 288

77. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 477

78. Amasya dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 34

79. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

80. Diyarbakır dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Selam herkese paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 342

81. Trabzon dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 438

82. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

83. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

84. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

85. Tunceli merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun 02-02-2021 21:31:43

86. Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, teşekkürler 03-02-2021 00:55:28

87. Siirt dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, tebrikler , hatice – 99

88. Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

89. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 37

90. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfanız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 359

91. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 479

92. Bu konu : ” Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 368

93. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 21:54:16

94. Yalova merkezden ben Aylin. Slm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-04-2021 02:25:38

95. Manisa dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Selam siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , ziya – 189

96. Mrb paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

97. Çorum merkezden ben emin. Slm paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım 26-04-2021 12:19:45

98. Bingöl dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , memo – 7

99. Aydın dan kimler var. Sizce pandemi ne değişecek ve sizce neyin vurgulandığını düşünüyorsunuz? . Merhabalar siten yeminle iyi, teraziye tıkladım , ziya – 447

100. Giresun merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 07-05-2021 05:42:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link