Size anlatacağım hikaye doğru. % 100 belgelenmiş ve kanıtlanmış.

Bu hikayenin belki de en ilgi çekici yanı, bu yazıyı okuyan her bir kişinin – her biriniz – bu hikaye 2004’te haber olduğunda hayattaydı.

Bu gerçek ilgi çekicidir çünkü bu yazıyı okuyan herkes ya bu hikayeyi hiç duymamış ya da unutmamıştır (ilkine bahse girerim, çünkü gerçekten unutulmazdır).

Dahası, bu hikayeyi bütünüyle duyduğunuzda, sonsuza dek hafızanızda yer alacağına söz verebilirim.

Ana karakterimiz Marc Dutroux adında bir adam. 1956’da Belçika’da doğdu. Reşit olmayan çocukları kaçırmaktan ve onlara tecavüz etmekten iki kez mahkum edildi. İlki 1989’da oldu. İkinci kez 1996’da gerçekleşti.

Bu bir yazım hatası değildi – bunu doğru okudunuz. 1998 yılında suçlu bulundu ve (çok kısa) bir hapis cezasına çarptırıldı. İyi halden salıverildiği için 13 yıllık cezasının sadece 3 buçuk yılını çekmişti. 10 yıldan az bir süre sonra, aynı suçlamalarla (farklı kurbanlar) tekrar tutuklandı.

İkinci suçlamada, bazıları ölüm noktasına kadar olmak üzere, kaçırma, işkence ve tacizden mahkum edildi.

Size söylemek üzere olduğum şey, hayatta kalan kurbanları (X Dosyaları olarak adlandırılır), Marc Dutreox’un kendisi tarafından yapılan ifadelerden ve kolluk kuvvetlerinin kanıtlarından geliyor. Ayrıca bu yazının en sonuna referanslar / alıntılar ekledim.

İşte başlıyoruz.

Marc yıllarca çocukları kaçırdığını, tecavüz ettiğini, uyuşturduğunu, işkence yaptığını ve filme aldığını itiraf etti. Ayrıca, kariyerini profesyonel bir kaçakçı olarak finanse eden siyasi bir elitin emriyle yaptığını iddia etti.

Bu siyasi elit, çabalarını finanse etmekle kalmadı, ondan özel isteklerde bulundular. Bazen belirli türde çocuklar talep ettiler (bunlara “parti iyilikleri” deniyordu ve belirli yaş, cinsiyet, ırktan çocukları doğurması istendi). Bazen arzularını yerine getirmeleri için çocuklara işkence etmenin belirli yollarını talep ettiler (alemler, kurban içeren şeytani ritüeller, işkence oyunları).

Ve bazen, daha sonra şantaj olarak kullanılmak üzere, bu eylemlerde bulunan bazı nüfuzlu kişileri çekmesini istediler.

Müşterilerinin ve finansörlerinin çoğunun dünya lideri olduğunu iddia etti. AB ve NATO karargahlarının bulunduğu Belçika’da yaşadığı için bu hayal gücünü zorlamadı. Bu ifade, belirli politikacıları tespit edebilen kurbanlar tarafından da doğrulandı.

Anneke Lucas, ona karşı ifade veren kurbanlarından biriydi. Annesinin tuttuğu temizlikçi kadın onu 1969’da pedofil ağına sattığında 6 yaşında olduğunu iddia etti. İddiaları olağanüstü:

-12 yaşına gelmeden 17 yüz saatten fazla tecavüze uğradı. -Demir köpek tasması takmak ve insan dışkısı yemek dahil olmak üzere ilk seks partisine katılmaya zorlandığında 6 yaşındaydı. -Aslında zaman zaman ailesine geri götürülürdü. Bununla birlikte, ebeveynleri kendileri suçların suç ortağıydı ve onu her zaman istismarcılarına geri yolladı. – İşkence, diğer çocukları idam etmek için kullanılan bir kasap bloğuna bağlanmayı da içeriyordu. Diğer kurbanlar, başlangıçlarının bir parçası olarak saatlerce ona işkence yapmaya zorlandı. -Çekici kabul edildi ve bu onu tacizciler tarafından tercih edildi. Bunu hayatta kalma avantajı için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını iddia etti, ancak on bir yaşına geldiğinde o kadar kırıldı ki idam edilmek ve imha edilmek üzere planlandı. – Suistimal edenlerden biri özgürlüğü için pazarlık yaptığında kurtarıldığını söyledi. Bu istismarcı daha sonra duruşmada sanık olarak oturacaktı.

Diğer tanıklar ve kurbanlar, çok geçmeden öne çıkıp, çocuk ve yetişkin fedakarlıklarının önde gelen siyasetçiler ve figürlerin de dahil olduğu gözlemcilerin ve katılımcıların önünde gerçekleştiği “Kara Kitleler” gibi şeyleri tanımlayacaklardı. Bu, daha önce Dutroux ile çalışan, ancak Dutroux’un öldürdüğü Bernard Weinstein’a ait evde polis tarafından bulunan bir notla doğrulanacaktı. Mektup, şeytani kurbanlar için belirli kurban türleri için çok özel talepler içeriyordu.

mektup kendine “Anubis” diyen bir adam tarafından imzalandı. “Anubis” in gerçek adı Francis Desmet olan “Abrasax” adlı satanik bir tarikatın baş rahibi olduğu ortaya çıktı. Polis bir tutuklama emri çıkardı ve bilgisayarlara, belgelere, postaya, gerçek insan kafataslarına, kavanozlara ve her türlü Şeytani eşyaya el koydu – ama bunların hiçbiri tutuklama yapmaya yetmedi.

Dutroux davası kamuoyuna açılırken, diğer kurbanlar öne çıktı ve ifadeyi onaylayarak cinsel istismar ve insan kurban etme açıklamalarını sundular.

Ayrıca, seçkinlerin çıplak çocukları saklanmak için ormana salıverdikleri, seçkinlerin kendilerinin onları avlayıp katletebilecekleri “av partilerini” anlattılar. Kurbanların hikayelerinin çoğu o kadar çok benzerlik içeriyordu ki, inkar etmek imkansızdı. Örneğin, av partileri genellikle mağdurların kaçamadığı ve halkın gözünden saklandığı kalelerde yapıldı. Avda öldürülmeyenler genellikle Dobermanlar tarafından kovalandı ve parçalandı / öldürüldü.

Tüm bu kurbanlar, dünyanın dört bir yanından Satanik taciz töreninden kurtulan diğer yaşlıların tanıklıklarını tekrarladı.

Dutroux’un 6 milyon dolar değerinde 10 eve sahip olması da dikkat çekicidir.

Dutroux’un istihdam edilmediği de dikkate değerdir.

Dutroux’un ayda 1.200 dolar kamu yardımı aldığı da dikkate değer.

Wikileaks tarafından yayınlanan belgelerin, karısının banka hesabına çeşitli para birimlerinde büyük miktarlarda para yatırıldığını göstermesi de dikkat çekicidir.

Bu birikintilerin rapor edilen adam kaçırma olayları ve kayıp çocuk raporlarıyla aynı zamana denk gelmesi de dikkat çekicidir.

Yargıç Jean-Marc Connerotte’nin görevden alınmasından önce, Dutroux’un zindanında gerçekleşen cinsel işkencenin video kasetlerinde tanınan üst düzey hükümet yetkililerinin isimlerini kamuoyuna açıklamanın eşiğinde olması da dikkat çekicidir.

Bu dava için 20 potansiyel tanığın açıklama yapılmadan öldüğü de dikkat çekicidir.

Bunlardan herhangi biri tanıdık geliyor mu? Bugün tarih tekerrür ediyormuş gibi gelen manşetler var mı?

Beyler, bu yazıdaki tek bir şey teori değil. Hepsi kanıtlanmış ve kayıt altına alınmıştır.

Bu gönderiye ekli resimleri görüyor musunuz? Bunlar av oyunlarının görüntüleri. Tony Podesta gibi insanların satın aldığı ve evinde astığı ve başkalarını eğlenmeye davet ettiği resimlerdir.

Hepimiz Epstein’ın yüksek mevkilerde arkadaşları olan hasta bir hıçkırık olduğunu biliyoruz – Tony Podesta ile takılan arkadaşların aynısı.

Sence Epstein tek miydi? Bir şekilde benzersiz olduğunu mu? Yoksa daha yüksek düzeyde dahil olan herkesi korumak için feda etmeye istekli oldukları düşük seviyeli kişi miydi?

Kaçakçılık, satanizm, pedofili, insan kurbanları, organ toplama, adrenakrom söz konusu olduğunda – bunun yaşamı taklit ettiğinin farkında mısınız? Bunları yücelten sanata bu kadar takıntılı olan bu insanların aslında kendilerinin de bu şeylerle meşgul olabileceğini mi?

Normal, pedosuz, yamyam olmayan, ortalama Joes’un bu çöpü evlerine asacağını mı düşünüyorsunuz?

Birdenbire, dünya liderlerinin ve hükümetlerin bu şeytani korku şovuna dahil oldukları iddiaları, sonuçta o kadar da gerçekçi olmadı.

Birdenbire, bu suçları durdurduklarını iddia eden dünya ajanslarının (WHO, BM) bu suçlara gerçek işin – evet, hatta katılma – temin etme ve mümkün kılma işini örten cepheler olduklarını söylemek o kadar da çılgınca değil.

Aniden tüm kartlar yerle bir olur.

Bu tek dava ile tüm inanmayanlar susturulur.

Yüksek sesle haykırmak için bu dava 2004’teydi! Hatırladın mı Değilse, neden dünya çapında ön sayfa haberleri olmadığını merak ediyor musunuz?

Ve eğer kendinize, BU İNSANLAR BUNU NASIL UZAKLADI diye soruyorsanız – bunu bitirmesi gereken pek çok insanın bunu yaptığını henüz anlamadınız mı?

Herkesin çoğu Netflix’te bir Epstein belgeseli izledi – sanırım ölümünden bu yana belki 3 veya 4 tane yapıldı. Ve insanların defalarca söylediklerini duyduğum tek şey şuydu: “Epstein’ın kız arkadaşı nerede ve neden henüz tutuklanmadı?”

Bu soruyu soran biri cevabı bulmaya çalıştı mı? Yoksa omuz silktin mi

omuzlarınızı açın ve “Pekala, bu nedir ve bu konuda yapabileceğim hiçbir şey yok” deyin ve hayatınıza devam edin?

Sana yardım edeyim.

Başkan Trump’ın federal savcı Geoffrey Berman’ı kovduğu haberi duydunuz mu? Epstein davasından sorumlu savcıydı.

AG Barr, Berman’ın istifasını istedi ve Berman reddetti. Böylece Trump onu kovdu ve Berman’ın yerini savcı Audrey Strauss aldı. Ve sonra aniden BAM! Maxwell gözaltında.

Çıkmak üzere olan korku şovu için şimdi bir ön sıraya sahipsin.

Kimin karıştığına ve bunun ne kadar derin olduğuna inanmayacaksınız. Ve sırlarını korumak için gideceklerine inanamayacaksınız.

https://cwasu.org/wp-content/uploads/2016/07/Confronting-An-Atrocity.pdf?fbclid=IwAR1iFppDKV9fKTovmv9zLfWBQduNSavsSNA4_4fuavxF6Y5u0n8tB7JfI60

http://archive.is/SFRGD

http://archive.is/jxiLV#selection-3715.53-3715.70

https://www.euronews.com/amp/2019/10/27/explainer-paedophile-marc-dutroux-and-the-horror-case-that-united-a-divided-belgium

“Size anlatacağım hikaye doğru. % 100 belgelenmiş ve kanıtlanmış.” üzerine 17 yorum

1. Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 11-09-2020 00:48:25

2. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-09-2020 04:31:50

3. Adana merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, facebookta paylaştım 11-09-2020 04:34:02

4. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 11-09-2020 06:40:34

5. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 18:56:34

6. Kilis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 23:32:33

7. Bu konu : ” Size anlatacağım hikaye doğru. % 100 belgelenmiş ve kanıtlanmış. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , memo – 124

Yorum yapın