Size bozuk sistemin çözümünü söylemenin zamanı geldi … iyi dinleyin, bunun işe yaradığını onaylayabilirim ama gerçek güç ister.

önce matrix filminin size anlatmaya çalıştığı şeyi anlamalısınız.

bir SİSTEM içinde doğdunuz. (matris, sistem anlamına gelir). sorun sistemin kendisidir. tüm servet yukarı doğru hareket edecek şekilde piramit şeklinde kurulur.

çok az kişi bunu öğreniyor, hatta biliyor ki, çoğunluk sistemin yakıtı haline geliyor.

Tamam, artık sistemin sorunun temel nedeni olduğunu biliyoruz ve bu altta ağlayan sayısız SEMPTOMLAR değil, sorunun nedenini çözmeye başlayabiliriz. HER ZAMAN ADRES BELİRTİYE NEDEN OLMAZ.

şimdi bazı kötü haberler …. hileli bir sistemde kazanamazsınız. SAĞLAM BİR SİSTEMDE KAZANAMAZSINIZ. hileli bir kumarhane ile aynı. KAZANAMAZSIN!.

Hatta kırmanın tek yolu HİÇ OYNAMAMAKtır.

Gerçek şu ki, BT’de kazanamazsınız! Bu yüzden elbette hileli: Kaybettiğinizden emin olmak, borç içinde kalmak, berbat yiyecekler yemek, şişmanlamak, stresli, kafası karışık ve bunalmış hissetmek, eğitimsiz kalmak, daha fazla özgürlüğü kaybetmek ve dünya çapında artan sayıda insan için… bildiriler.

Soruyu farklı bir şekilde soralım; “Deste bir başkasının lehine istiflenmişken ve tüm bu sistemler size karşı ayarlanmışken, öne geçme şansınız nasıl olur? Kendi geleceğinizin kontrolünü nasıl ele alırsınız ve dışarıdaki taraflarca manipüle edilmenize nasıl izin vermezsiniz? “

Cevap iki yönlü…

1. Oyunlarını oynamayı bırakın, daha da iyisi, oyunlarını oynamayı tamamen reddedin.

2. Daha güçlü bir hücum oynamaya başlayın ve daha kendine güvenmeye odaklanın.

Özgüven, toplum karşıtı ya da topluluk karşıtı olarak görülmemelidir. Bunun yerine, kendine güvenmeyi dışlayıcı bir hedef olarak değil, bir başlangıç ​​noktası, sorumlu olmanın bir yolu olarak görmeli ve savunmalıyız.

Özgüven, tamamen dış tarafların kontrolünden veya etkisinden kurtulmakla ilgilidir. Bu, her birimizi kendi ihtiyaçlarımız için – fiziksel, duygusal, ruhsal, sosyal, eğitici ve ekonomik – sorumluluk almaya teşvik eden basit bir kavramdır.

Daha doğrusu, kimsenin size hiçbir şey borçlu olmadığı anlayışı!

Dünyanın, kendileri için düşünebilen, güçlü, enerjik ve kendi kendine yeten ailelere, topluluklara ve ülkelere liderlik edebilecek güçlü erkek ve kadınlara İHTİYACI VAR.

Ne yazık ki, pek çok insan kendine güvenmenin asil erdemini benimsemeyerek kendilerine kötü hizmet ediyor. Kendilerini zorluklardan, hoş olmayan görevlerden, sıkıntılardan ve eleştirel düşünmeden koruyarak, aslında iyiden çok zarar veriyorlar.

Şimdi yapacağım şey, SEKİZ o kadar kolay olmayan adımda nasıl kendine güvenebileceğini açıklamak!

1. Konformist Olmalısınız

Popüler görüşleri takip etmekten kaçınmalı ve çoğunluğun zayıf ve son derece savunmasız iradesine uymaktan kaçınmalısınız. İçgüdülerine, fikirlerine, ilkelerine ve sağduyusuna sahip olduğuna güven.

2. İlkeleri Savunmalı ve Savunmalısınız

Sizden başka hiçbir şey size özgürlük getiremez ve ilkelerin zaferinden başka hiçbir şey barış getiremez. Kendi zihninizin bütünlüğü ve onurlu olduğuna inandığınız ilkeler, her türlü muhalefete karşı savaşmanız ve korumanız gereken şeylerdir.

3. Özgün Olmak İçin Israr Etmelisiniz

Herkesin hayatında kıskançlığın cehalet olduğu inancına vardıkları bir zaman vardır; bu taklit intihardır; Kendini iyiye ya da kötüsüne almalısın. Kendiniz olmakta ısrar edin ve yeteneklerinizi geliştirmek için çalışın.

4. Gereksiz Bağımlılıktan Vazgeçmelisiniz

Hayatınızın envanterini çıkararak şu anda nereye bağımlı olduğunuzu belirleyin. Gereksiz ve sağlıksız durumları araştırın ve bunları kendi kendine yeterlilik durumuna getirmeye karar verin.

5. Engellerle Yüzleşmeli ve Üstesinden Gelmelisiniz

Dünyanın sizi durdurmaması, hayallerinizden vazgeçmeniz, baş parmağınızı çekmeniz ve annenizi yardıma çağırmaması için engellerle dolu olduğu anlayışına sahip olmalısınız, AMA içsel güç ve özgüven geliştirmek için.

6. Çalışmalı ve Sonuç Üretmelisiniz

Onurlu çalışma, mutluluğun, özsaygının ve refahın en temel kaynağıdır. En büyük varlığınız ve birincil güvenlik ve özgürlük duygunuz, sonuç üretme yeteneğinizden kaynaklanır ve tamamen kendine güvenmenin anlamı budur.

7. Eğitim Fırsatlarından Tam Olarak Yararlanmalısınız

En düşük beceri seviyelerine ve sürekli güncelleme için en zayıf kapasiteye sahip olanlar, kendilerini rekabetçi, işsiz ve başkalarına oldukça bağımlı bulacaklardır. Bu nedenle, herkesin yaşam boyu öğrenci olmayı taahhüt etmesi zorunludur.

8. Borçtan Kurtulmalısınız

Para sadık, sadık bir hizmetçidir ve biz onun efendisiyiz. Özgürlüğün tadını çıkarmamıza izin verir, seçeneklerimizi genişletir ve daha iyi seçimler yapmamızı sağlar.

Ancak borca ​​girdiğimizde roller değişir ve kendimizi köle konumunda ve özgürlüğümüzü kaybederken buluruz.

Borçlu kişi, topluluk ve hatta ülke, borç veren kişiye veya şirkete köle olur. Asla borçlu olduğun zamandan daha az özgür değilsin.

Bu mesajı bir düşünce ve itirazla ve her birini kalbe alacağınız umuduyla kapatacağım.

Kendinize verebileceğiniz en büyük hediye, onunla birlikte özgürlük armağanıdır, hayatınızda büyük, cesur ve güzel bir şey yapmak için harika bir fırsata sahipsiniz.

Bununla birlikte, özgürlük özgür değildir … disiplin, hesap verebilirlik, bağlılık, sebat, yaratıcılık, eski moda sıkı çalışma, başka bir deyişle, ağır bir öz-doygunluk içeren asil erdemlerin titiz ve süregiden konuşlandırılmasından kaynaklanır. güven.

Size ve ailenize zarar vermeye kararlı bir sistemin parçası olmak istemediğinizi söylemekte kesinlikle sorun yok. Yeterli sayıda insan egemen olursa, sistem daha iyi hale gelebilir. ama biz onu yozlaşmış biçiminde desteklerken değil.

Zaten geliştirilmiş için bonus bilgi. >>>> sistem sizi et ve kan göremez. sistem sizi yalnızca TÜM BÜYÜK HARF yasal adınıza bağlı olan numaranız aracılığıyla görebilir. yasal adınızı her kullandığınızda sistem sizi görür. İstediğiniz kadar isme sahip olmak tamamen yasaldır, bu yüzden uygun gördüğünüz zaman diğer isimleri kullanmaya başlayın. SİSTEM BUNDAN NEFRET ETMEKTEDİR ve kendini korumak için hamleler yapacak. Slave adını her kullandığınızda, sistem bunu sistemin bir parçası olmak için onay olarak alır. onların akıllarında sizi yetiştirmesine izin veren bu rızadır. (sen istedin). bu çok kurnaz bir numara ve izin vermeniz gerekiyor ya da sistemi çalışmıyor. her ne kadar imal edilmiş rıza tüm sözleşmeleri hükümsüz ve hükümsüz kılmalı … ama öyle değil !!! şimdi gördüğümüz gibi hile yapmayı umursamıyorlar. Köleliğinize rıza göstermeyi bıraktığınız an özgür olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ZPPlqFeDuSo

“Size bozuk sistemin çözümünü söylemenin zamanı geldi … iyi dinleyin, bunun işe yaradığını onaylayabilirim ama gerçek güç ister.” üzerine 15 yorum

1. Erzincan merkezden ben doruk. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-09-2020 01:42:45

2. Niğde merkezden ben doruk. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 15-09-2020 05:14:21

3. Muş merkezden ben banu. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-09-2020 19:23:30

4. Denizli merkezden ben gaye. Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:27:51

5. Bu konu : ” Size bozuk sistemin çözümünü söylemenin zamanı geldi … iyi dinleyin, bunun işe yaradığını onaylayabilirim ama gerçek güç ister. ” çok güzel. Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 381

6. Yozgat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 23-10-2020 08:15:09

Yorum yapın