Tam alıntı

Bu karanlık ruhların asıl ilgi alanı, şu anda yeryüzünde yayılan haklı unsurlara kafa karışıklığı getirmek ve ışık ruhlarının içlerinde aktif olmaya devam edebilmesi için yayılması gerekecek. Bunları yanlış yöne itmeye çalışacaklar. Mümkün olduğu kadar paradoksal olan böyle bir yanlış yönden daha önce bahsetmiştim. [ Note 1 ] İnsan bedenleri, belirli maneviyatların içlerinde yer bulacak şekilde gelişirken, karanlığın ruhlarının rehberliğinde giderek daha fazla yayılacak olan materyalist kıvrımın buna karşı çalışacağını ve onunla mücadele edeceğini belirttim. Fiziksel anlamlar. Karanlığın ruhlarının, içinde yaşayacakları insan ev sahiplerine, henüz çok gençken insanların ruhlarından ruhaniyete yönelik tüm eğilimleri çıkaracak bir aşı bulmaları için ilham vereceğini söylemiştim ve bu olacak yaşayan beden boyunca dolambaçlı bir şekilde. Günümüzde vücutlar bir şeye ve diğerine karşı aşılanmaktadır; Gelecekte, çocuklar kesinlikle üretilebilecek bir maddeyle aşılanacaklar ve bu onları bağışık hale getirecek, böylece manevi yaşamla bağlantılı aptalca eğilimler geliştirmeyecekler – burada, tabii ki, gözlerinde ‘aptalca’ materyalistlerin.

kaynak https://wn.rsarchive.org/Lectures/GA177/English/RSP1993/19171027p01.html

orijinal olarak benim tarafımdan gönderildi https://www.reddit.com/r/quotes/comments/da3e0t/i_have_told_you_that_the_spirits_of_darkness_are/

30 Comments

1. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Slm sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 382

2. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım 23-04-2021 20:56:19

3. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-04-2021 22:16:17

4. Kırşehir dan kimler var. “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 225

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 297

6. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 157

7. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. . Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 240

8. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 90

9. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 488

10. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 101

12. Tokat dan kimler var. “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 407

13. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Slm web siten inan ki mükemmel, tebrikler , mehmet – 19

14. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 38

15. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Kilis dan kimler var. “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. . Selam herkese web siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 272

17. Eskişehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran edici, tebrikler 15-05-2021 05:08:43

18. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

19. Niğde merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler 17-05-2021 14:15:45

20. Yozgat merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 18-05-2021 11:38:49

21. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden mükemmel, saolun , ziya – 47

22. Denizli dan kimler var. “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. . Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 232

23. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 82

24. Denizli dan kimler var. “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , banu – 424

25. Uşak merkezden ben ziya. Mrb web sitesi inan ki iyi, saolun 24-06-2021 09:45:54

26. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 30

27. Selam herkese sayfan harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

28. Bursa dan kimler var. “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. . Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 269

29. Bu konu : ” “Size karanlığın ruhlarının insan ev sahiplerine ilham vereceğini söylemiştim. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha hayran bıraktı, sağolun , ziya – 70

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link