Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak.

Olmayacak. Son derece büyük bir şey olacak ve her zamanki gibi her şeyi bulandıracak. Demek istediğim, ana akım medya şu anda bundan bahsetmiyor. Mahkemelerden üstün bir adalet varsa, bu nasıl görünecek? Amerika nasıl görünecek! WithIN’den topraklarında sahtekarlık yapılmasına izin verildi. Rusya’yı suçlamak bir şeydir. Ya kurşunu ısırırlar ve halının altına süpürürler. Ya da Avustralya ve Çin savaşa ya da başka bir şeye gidecek, o zaman biz de dahil olacağız ve Biden sadece yüzünü kurtarmak için bunu güvence altına almış olacak. HİÇBİR hapse girmeyecek, olması gereken gerçeklerin hiçbiri olmayacak. Artık neyin gerçek olduğunu bile bilmiyorum. Bu gerçek bir sahtekarlık duruşması mı? Gerçekten araştırılıyor mu yoksa hepsi tiyatro gösterisinin bir parçası mı? Nasıl olur da deneyen ülkenin yarısından fazlası seçimlerin mahkemeye gittiğini bile bilmiyor? Nasıl bir dünyada yaşıyoruz?

Ama evet! Büyük bir felaket olmadan önce herhangi bir karara varamayacağız ve bir karara varırsak, hiçbir sahtekarlık bulunmayacaktır.

Asla unutma, bahsettiğimiz mafya budur. Bu insanlar TÜM ARKADAŞLAR. Bu, İK’ya gitmekten ve patronunuzun ırkçı olduğundan şikayet etmekten farklı değildir. Patronunuz İK çalışanlarını işe aldı ve onlar onun arkadaşları.

Amerika’nın tüm dünyaya ve Amerika halkına seçimlere hile karıştırabileceğini göstereceğini düşünüyorsanız, aşıya hazır, yeni doğmuş, geri zekalı bir bebek koyun olursunuz ve cüzdanınızın içi para değil, çok fazla maske

“Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak.” üzerine 32 yorum

1. Bu konu : ” Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 475

2. Bu konu : ” Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 102

3. Bu konu : ” Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ali – 214

4. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 06-12-2020 15:19:07

5. Konya dan kimler var. Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 278

6. Nevşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 13-12-2020 17:00:23

7. Kastamonu dan kimler var. Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 260

8. Bu konu : ” Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 368

9. Çanakkale dan kimler var. Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 357

10. Bu konu : ” Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 87

11. Artvin dan kimler var. Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. . Slm web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 137

12. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 17-01-2021 00:54:34

13. Bu konu : ” Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 113

14. Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 16:12:32

15. Düzce dan kimler var. Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 12

16. Bayburt dan kimler var. Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler , Hasan – 157

17. Bu konu : ” Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 362

18. Adıyaman dan kimler var. Size kimsenin olmadığını hatırlatmak isterim, burada seçmen dolandırıcılığı davasından bir karar alma şansımız olacak. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 324

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link