Salgını yeni normal hale getirmek için her şeyin yerinde olduğuna inanmaya başladım. Bu kesinlikle benim teorim değil, sadece ona en çok katılıyorum. Mutantlar, enfeksiyondan sonra sınırlı bağışıklık, gerçek bir “zirve” olmadan dalgalanan “sayılar” … Bunun en azından yıllarca devam edeceğini düşünüyorum. Bu çılgınlık için ödememiz gereken bedel, sanırım özel mülkiyetimizdir. Evrensel temel gelir uygulanacak ve tüm özel servetler, bu yeni çağda yüzleşmek zorunda olduğumuz yeni yaşam biçimine “çare bulmak” ve “uyum sağlamak” için devletlere aktarılacaktır. Bence en başından beri plan buydu. Ama bir düşünün, insanların ihtiyacı olan her şeyi bir yıldan, belki 5 yıldan daha uzun süre acı çekmeleri için feda etmelerini sağlamak için? Belki 10! Ve o zamana kadar, daha önce olduğu gibi hayatın tüm hatıraları, yeni normallerini kabul edecek kadar çamurlanacak çünkü “şu anda sahip olduklarımızdan daha iyi görünüyor”. Bu, her 6-8 ayda bir istemsiz enjeksiyonları, sağlık diktatörlüğünü, her türlü toplantı üzerinde kontrolü, hatta belki de “COVID-Karantina-ve-Eğitim-Kampları veya benim onlara dediğim gibi CEC’leri gerektirecek.

Bir çıkışın nasıl görünebileceğine, hatta varsa, sonuçlarına ilişkin önerileriniz nelerdir ve sonuçları nelerdir? Almanya’dan selamlar, sizi seviyorum çocuklar!

Author

15 Comments

1. Bingöl dan kimler var. Size soru arkadaşlar! “COVID-19” ne zaman bitecek? Ne pahasına olursa olsun bitecek? Normale mi dönüyoruz? Lütfen teorilerinizi ve fikirlerinizi paylaşın! . Selam siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 345

2. Karabük merkezden ben doruk. Slm sayfa yeminle çok iyi, saolun 22-03-2021 12:27:39

3. Ağrı dan kimler var. Size soru arkadaşlar! “COVID-19” ne zaman bitecek? Ne pahasına olursa olsun bitecek? Normale mi dönüyoruz? Lütfen teorilerinizi ve fikirlerinizi paylaşın! . Slm siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun , gaye – 300

4. elif yılmaz Reply

Mrb siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

5. Mersin dan kimler var. Size soru arkadaşlar! “COVID-19” ne zaman bitecek? Ne pahasına olursa olsun bitecek? Normale mi dönüyoruz? Lütfen teorilerinizi ve fikirlerinizi paylaşın! . Merhabalar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 211

6. Tunceli dan kimler var. Size soru arkadaşlar! “COVID-19” ne zaman bitecek? Ne pahasına olursa olsun bitecek? Normale mi dönüyoruz? Lütfen teorilerinizi ve fikirlerinizi paylaşın! . Merhabalar sayfa valla çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 451

7. Bu konu : ” Size soru arkadaşlar! “COVID-19” ne zaman bitecek? Ne pahasına olursa olsun bitecek? Normale mi dönüyoruz? Lütfen teorilerinizi ve fikirlerinizi paylaşın! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 250

8. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 22-03-2021 12:32:00

9. Bu konu : ” Size soru arkadaşlar! “COVID-19” ne zaman bitecek? Ne pahasına olursa olsun bitecek? Normale mi dönüyoruz? Lütfen teorilerinizi ve fikirlerinizi paylaşın! ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha iyi, saolun , banu – 319

10. Artvin dan kimler var. Size soru arkadaşlar! “COVID-19” ne zaman bitecek? Ne pahasına olursa olsun bitecek? Normale mi dönüyoruz? Lütfen teorilerinizi ve fikirlerinizi paylaşın! . Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 329

11. Bu konu : ” Size soru arkadaşlar! “COVID-19” ne zaman bitecek? Ne pahasına olursa olsun bitecek? Normale mi dönüyoruz? Lütfen teorilerinizi ve fikirlerinizi paylaşın! ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 178

12. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 17-04-2021 16:55:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link