Size söylüyorum, telefonum düşüncelerimi okudu. Bir şekilde telefonlarımızın okuduğumuz / yazdığımız / baktığımızdan daha fazlasını topladığını düşünüyorum. Lütfen oku.

Dün beni korkutacak bir şey oldu. 3 hafta önce işten çıkarıldım, sahile gidip gidemeyeceğimi görmek için her gün hava oğluma telefonuma bakıyordum, eğer size söylediği gibi özellikle UV dizinine bakıyordum hızlı yanar ya da yanmaz. Ekrandaki diğer hava durumu bilgileriyle birlikte bakmanız yeterli.

Tic tok’u açtım (evet kötü olduğunu biliyorum, şimdi sildim) ve ilk videoda “bugün ne yapacağına karar vermek için UV indeksini kontrol ettikten sonra birbirine bakan sadece iki işsiz insan “Ben WTF düşünüyordum, o zaman sonraki videoların hepsi” tik tok hayatınıza biraz fazla özelleştiğinde “kelimelerini içeren bir video gibiydi. Sonra sildim. Bununla hala biraz korkuyorum. Söylediklerinin / baktığın / veya yazdığından daha fazlasını topladıklarını düşünüyor.

“Size söylüyorum, telefonum düşüncelerimi okudu. Bir şekilde telefonlarımızın okuduğumuz / yazdığımız / baktığımızdan daha fazlasını topladığını düşünüyorum. Lütfen oku.” üzerine 27 yorum

1. Yalova merkezden ben ziya. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-07-2020 22:30:44

2. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 17-07-2020 22:33:51

3. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 04-08-2020 13:27:14

4. Afyon merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-08-2020 21:57:29

5. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:17:41

6. Erzincan merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın valla iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:25:06

7. İstanbul merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun 09-10-2020 03:27:09

8. Bu konu : ” Size söylüyorum, telefonum düşüncelerimi okudu. Bir şekilde telefonlarımızın okuduğumuz / yazdığımız / baktığımızdan daha fazlasını topladığını düşünüyorum. Lütfen oku. ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ziya – 490

Yorum yapın