Uzaylılar, Tanrı olsa bile, İnsanın yaratılışının arkasındadır. Bilim, maymunlarla bizim yaklaşık 3-7 Milyon yıl önce ayrıldıklarını düşünüyor. Ve buna inanıyorlar çünkü maymunlar bize benziyor ve DNA’mızın% 97’sini paylaşıyor, ancak kediler de DNA’mızın çoğunu paylaşıyor, kediler de bizim gibi% 95’e sahip.

Deniz biyologları, yengeçlerle ilgili olmasalar da, nesnelerin evrim yoluyla neden yengeç gibi görünmeye devam ettiğini merak ettiler. Hepsinin hayatta kalmak ve bir şeyler kapmak için yaptıklarını yapmak zorunda olduklarını öğrendiler, böylece hepsi yengeç benzeri görünümler geliştirmeye başladılar.

Maymunla insan arasındaki kayıp bağlantı köprüsünü bulduklarını iddia ediyorlar ama yine de “çok daha fazlasının keşfedilmesi gerekiyor” diyorlar.

https://www.telegraph.co.uk/science/2019/01/18/human-family-tree-just-gained-new-member-scientists-confirm/

Kasların artmasına neden olan bir durumla doğan bu kediye bir göz atın, insana benzeyen kaslı bir kolu var.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTcuZwKVZQfCgXYSXjMa6e8VCd58m8xcAhH-w&usqp=CAU

Author

29 Comments

1. Selam sayfanız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

2. Düzce dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 256

3. Osmaniye merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 01-03-2021 06:10:25

4. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 399

5. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , memo – 176

6. Çankırı dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 322

7. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

8. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 468

9. selamun aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun

10. Yozgat dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun , memo – 259

11. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 462

12. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 122

13. Şırnak dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 185

14. Kayseri dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun , doruk – 441

15. Artvin dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . Mrb bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 457

16. Batman dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . Selam web siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 442

17. Amasya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 09-06-2021 22:51:31

18. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 89

19. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 403

20. Ağrı dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 16

21. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. Slm web siten valla güzel, sağolun , emin – 290

22. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 4

23. Osmaniye dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . Mrb web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 256

24. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 380

25. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 216

27. Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-07-2021 11:38:32

28. Samsun dan kimler var. Sizin akıllı yaratımınızın arkasında uzaylılar vardı. . Merhabalar sayfa cidden iyi, tebrikler , ali – 229

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link