İnsanlar genellikle burada eski bir CIA çalışanının ya da her neyse, uzaktan izlemenin gerçek olduğunu bildikleri ve kullandıkları gibi şaşırtıcı bir şeyi nasıl ortaya çıkardığı hakkında hikayeler yayınlarlar.

Böyle olağanüstü şeyler doğruysa neden CIA ya da eski CIA görevlileri böyle şeyler söylesin ki, her zaman kafamı karıştırır. CIA’e ve onların sırlarına bir kez girdin mi, ömür boyu bu işin içindesin sanırım.

Diğer süper güçlere karşı avantaj elde etmek için çok büyük bir şey bildikleri izlenimini vermek için bu tür “bilgileri” açığa vurduklarından şüpheleniyorum.

Hadi ama, onlar CIA. Bir şeyi bilmenizi istemiyorlarsa, bunu gerçekleştirmek için kesinlikle tüm kaynaklara sahipler.

Author

41 Comments

1. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 340

2. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 388

3. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, tebrikler

4. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

5. Yalova merkezden ben hatice. Mrb sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 08-07-2021 22:00:46

6. Burdur dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 421

7. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Bayburt dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 304

9. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 471

10. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 126

11. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Slm siten inanki güzel, face de paylaştım 15-07-2021 08:24:22

12. Tekirdağ dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . merhaba arkadaşlar web siten harbiden güzel, sağolun , doruk – 314

13. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 326

14. Mersin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 20-07-2021 18:48:27

15. Adana dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun , ali – 154

16. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

17. Uşak merkezden ben banu. Mrb siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 01-08-2021 20:51:00

18. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 72

19. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selam web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım 01-08-2021 22:31:02

20. Kırklareli dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım , ali – 391

21. Gürbüz Reply

Merhaba web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Denizli dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 358

23. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 389

24. Samsun dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . Merhabalar sayfa yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ali – 124

25. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun , Emine – 414

26. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

27. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, face de paylaştım , – 4

28. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 160

29. Iğdır dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Emine – 490

30. Kayseri merkezden ben . Mrb web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 21-08-2021 00:12:03

31. Erzurum merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran edici, saolun 26-08-2021 20:55:13

32. Osmaniye dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . Selam herkese sayfa inan ki iyi, şukuladım , banu – 205

33. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 16

34. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 179

35. Ağrı dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . Slm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 214

36. Sakarya dan kimler var. Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında . Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 249

37. Mardin merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-09-2021 20:09:20

38. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım

39. Bu konu : ” Sızıntılar ve ihbarcılar hakkında ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 400

40. Iğdır merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-09-2021 07:41:14

Write A Comment