Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz?

Demek istediğim, pek çok kişinin seçimlerden şikayetçi olduğunu ve adayları desteklediğini görüyorum. Derin devlet gerçekse, insanlar işe yaramaz olduğunu düşünseler bile neden hala yapıyorlar? Derin Devlet kimi seçmek istediğini seçecek, değil mi? Ya da bu kişinin yaptığı her şeyi manipüle edebilmesi için bir imaj görevi görecek bir kişiye ihtiyaçları mı var? Ama eğer öyleyse, campaingn’deki sözler de işe yaramaz mı?

“Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz?” üzerine 24 yorum

1. Kastamonu merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-12-2020 08:40:22

2. Zonguldak merkezden ben emin. Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-12-2020 14:53:32

3. Bursa merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:03:56

4. Bu konu : ” Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 399

5. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, teşekkürler 12-12-2020 20:11:26

6. Afyon dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . selamun aleyküm siten cidden çok güzel, sağolun , Hasan – 179

7. Bu konu : ” Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim iyi, tebrikler , Aylin – 337

8. Sinop dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 164

9. Denizli dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 185

10. Bu konu : ” Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 439

11. Sinop dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . Slm sayfa yeminle hayran edici, tebrikler , mehmet – 86

12. Bu konu : ” Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki iyi, teşekkürler , gaye – 312

13. Bitlis dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 498

14. Niğde dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 334

15. Gaziantep dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . Selam web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 322

16. Antalya dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 54

17. Amasya merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, face de paylaştım 07-02-2021 06:15:58

18. Mardin dan kimler var. Sizler Derin Devlete inanıyor musunuz? . Merhabalar paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım , – 3

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link