Kategoriler
Genel

Sizler dini fanatikler, bu ülkenin şu anda kargaşa içinde olmasının ana sebebidir. HİÇBİR ZAMAN kendini göstermemiş olan sahte bir inançtan ötürü her şeyden önce olduğunuzu düşünüyorsunuz.

Köpeğin şu anda nerede? En üretken salgının ortasında köpeğiniz nerede? Bir çeşit güvenceye ihtiyacımız olduğunda, köpeğiniz nerede bulunamaz. Köpeğin seni terk etti! Seni patates bile sayamayacak bir salak bıraktı.

Sen kölelerden başka bir şey değilsin, bazı tanrılara değil, kör beynine yalvaran bazı zengin beyaz yaşlı adamlara, son dolarlarını multi milyar dolarlık bir organizasyona vermek için takipçileri yıkadı. Milyon dolarlık evine gider, gece için 500 dolarlık bir fahişe kiralar, sonra size tövbe etmenizi söyler.

Kendini dürüst çöpsün, iyi değilsin.

İlk yanan siz olacaksınız, çok fazla eşleşmem var.

“Sizler dini fanatikler, bu ülkenin şu anda kargaşa içinde olmasının ana sebebidir. HİÇBİR ZAMAN kendini göstermemiş olan sahte bir inançtan ötürü her şeyden önce olduğunuzu düşünüyorsunuz.” için 20 yanıt

Muğla merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım gerçekten iyi, face de paylaştım 05-04-2020 22:28:56

Mardin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, şukuladım 13-04-2020 18:48:30

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, saolun 18-04-2020 13:41:48

Iğdır merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:57:41

Kütahya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 14-05-2020 08:52:22

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-05-2020 18:42:24

Siirt merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-05-2020 20:53:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir