Defol git evden. Nisan 2020’den beri normal yaşıyorum. Çalışıyorum. Alışverişe çıkın, park edin ve doğayı görün. Git dışarı bak. Evde oturup televizyon izlemeyen insanlar yazın ve normal hayatın tadını çıkarıyor. Evimin yanındaki park bunun kanıtı. Her akşam beyzbol, futbol ve kriket maçı, çocuklar suda eğleniyor, spor yapıyor ve ebeveynler yemek pişirirken etrafta koşuyor. Kapat şunu. Bu salgından önce hiç hasta olmadınız mı? Vay be.

28 Comments

1. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2021 02:35:13

3. Düzce merkezden ben ziya. Selam web siteniz harbiden çok güzel, saolun 20-08-2021 02:37:45

4. İzmir dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . Selam paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 383

5. Ordu dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 133

6. Karabük merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun 20-08-2021 03:00:28

7. Yalova dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , ziya – 44

8. Çankırı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, saolun 20-08-2021 04:28:12

9. Tunceli dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 432

10. Bu konu : ” Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 231

11. Aksaray dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, tebrikler , ahmet – 166

12. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-08-2021 20:46:43

13. Zonguldak dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun , – 269

14. Yalova dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 257

15. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. Hatay merkezden ben memo. Selam herkese web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2021 09:31:55

17. Tokat dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . Selamlar sayfanız inan ki iyi, sağolun , ahmet – 131

18. Mardin merkezden ben banu. Merhaba herkese siten cidden iyi, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:59:25

19. Rize dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 299

20. Batman dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 47

21. Bu konu : ” Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. ” çok güzel. Selam siten valla çok güzel, sağolun , memo – 476

22. İstanbul dan kimler var. Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. . Selamlar web siten harbiden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 7

23. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Sizlerin ciddi anlamda televizyonu ve sosyal medyayı kapatmanız gerekiyor. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 56

25. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, teşekkürler

Write A Comment