Sızma r / komplosuna dikkat edin

Bu bokun kendisinin bir komplo olduğunu söylememekle birlikte, birden fazla alt öğenin kapatılmasından, diğer altların gündemleri zorlayan ağır mod kötüye kullanımından ve yeni Ghislaine belgeleri veya diğerleri gibi yazıların / belgelerin silinmesinden sonra, lütfen yorumları okurken dikkatli olun ve dikkatli olun . Zaten karşı karşıya olduğumuz aynı pedofiliyi mazur gören insanlar buluyorum “Peki ya isimlendirilirlerse sadece temaslarında oldukları anlamına gelmez”.

Dokümanların mühürsüz olmasının bir nedeni ve bu isimlerin isimlendirilmesinin bir nedeni var. Hepiniz neler olup bittiğini biliyorsunuz, bu yüzden lütfen bu pedofil destekçileri mazur görmeye çalışan herhangi bir yoruma dikkat edin ve bu bulguların saçmalıklarını teşvik etmek için savaşalım. Kim benimle?

“Sızma r / komplosuna dikkat edin” üzerine 26 yorum

1. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 06-08-2020 19:30:40

2. Mersin merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 04-09-2020 16:45:56

3. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 14:14:15

4. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:23:11

5. Bu konu : ” Sızma r / komplosuna dikkat edin ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 371

6. Aksaray merkezden ben hatice. Slm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 20-10-2020 03:00:53

7. Hatay dan kimler var. Sızma r / komplosuna dikkat edin . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 96

8. Bu konu : ” Sızma r / komplosuna dikkat edin ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, teşekkürler , doruk – 125

Yorum yapın