Arkadaşım ve ben birkaç ay sonra yakaladık ve sonunda Armie Hammer suçlamaları hakkında konuşmaya başladık.

İlk başta ikimiz de aynı sayfada gibiydik, sohbet biraz böyle gitti.

Onlar: “Armie Hammer meselesi ne kadar berbat? O benim favori aktörümden biri ve gerçekten berbat.”

Ben: “Evet, tamamen katılıyorum, cidden o zavallı kadınlar ve kim bilir neler yaptığını.”

Onları: “Oh .. Hayır, kasıtlı utandırmayı kastettim. Bu tamam değil !!.”

Ben: “Um, mesajları okumadın mı. Oldukça karışıklar.”

Onlar: “Ne ?! Tamam bu doğru değil, hiç kimsenin kimsenin sapkınlıklarını yargılama hakkı yok.

Ben: “Tabii, ama bu gerçek şiddet. Bir sınır var değil mi?”

Onlar: “Hayır. Kink Shaming asla iyi değildir.”

O zamandan beri, birkaç gün sonra cevap vermedikleri bir mesaj gönderdim. Konuyu daha fazla ilerletmedim ama görünen o ki, eşinizin ayak parmağını kesmenin normal bir davranış şekli olmadığını düşünmek için artık hoşgörüsüz bir bağnazım.

SJW’nin kabul üzerine mevcut statükoyu körü körüne takip ettiğini fark ettim. Bu sarsılmaz ‘hoşgörü’ desteği, yakında pedo-seksüellere ve diğer tiksindirici gruplara destek sağlayacaktır.

Author

60 Comments

1. Düzce dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Merhabalar siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 256

2. Çorum dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 486

3. Merhaba web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım

4. Adana merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan vallaha iyi, şukuladım 08-02-2021 11:50:19

5. Kırklareli merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, sağolun 08-02-2021 11:51:38

6. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , – 475

7. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-02-2021 11:51:39

8. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 08-02-2021 11:51:39

9. Rize merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun 08-02-2021 11:51:39

10. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 182

11. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, tebrikler

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 102

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok iyi, saolun , Gürbüz – 391

14. Şırnak merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-02-2021 11:51:42

15. Gürbüz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Elazığ merkezden ben banu. Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-02-2021 11:51:45

17. Slm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

18. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 08-02-2021 11:51:45

19. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 08-02-2021 11:51:45

20. Uşak dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 135

21. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-02-2021 11:51:48

22. Selamın aleyküm web siteniz inanki mükemmel, saolun

23. Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun

24. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler , doruk – 4

25. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

26. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selam paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 381

27. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 08-02-2021 11:55:00

28. Kahramanmaraş dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 277

29. Bartın dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 184

30. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 299

31. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

32. Muğla merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 12:08:22

33. Batman merkezden ben memo. Merhaba sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 08-02-2021 12:08:29

34. Batman merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 08-02-2021 12:11:12

35. Denizli dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 396

36. Osmaniye dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 322

37. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 274

38. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selamlar web siten cidden güzel, teraziye tıkladım , gaye – 198

39. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım 09-02-2021 07:38:15

40. Kırşehir dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım , Emine – 70

41. Hakkari dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 110

42. İstanbul dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 250

43. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 194

44. Merhaba paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

45. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun , hatice – 385

46. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Mrb web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 452

47. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

48. Rize dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun , Emine – 13

49. Zonguldak merkezden ben Aylin. Slm sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 24-03-2021 12:08:11

50. Bilecik merkezden ben memo. Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun 08-04-2021 15:48:23

51. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

52. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

53. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 243

54. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun , hatice – 435

55. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link