SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum.

Arkadaşım ve ben birkaç ay sonra yakaladık ve sonunda Armie Hammer suçlamaları hakkında konuşmaya başladık.

İlk başta ikimiz de aynı sayfada gibiydik, sohbet biraz böyle gitti.

Onlar: “Armie Hammer meselesi ne kadar berbat? O benim favori aktörümden biri ve gerçekten berbat.”

Ben: “Evet, tamamen katılıyorum, cidden o zavallı kadınlar ve kim bilir neler yaptığını.”

Onları: “Oh .. Hayır, kasıtlı utandırmayı kastettim. Bu tamam değil !!.”

Ben: “Um, mesajları okumadın mı. Oldukça karışıklar.”

Onlar: “Ne ?! Tamam bu doğru değil, hiç kimsenin kimsenin sapkınlıklarını yargılama hakkı yok.

Ben: “Tabii, ama bu gerçek şiddet. Bir sınır var değil mi?”

Onlar: “Hayır. Kink Shaming asla iyi değildir.”

O zamandan beri, birkaç gün sonra cevap vermedikleri bir mesaj gönderdim. Konuyu daha fazla ilerletmedim ama görünen o ki, eşinizin ayak parmağını kesmenin normal bir davranış şekli olmadığını düşünmek için artık hoşgörüsüz bir bağnazım.

SJW’nin kabul üzerine mevcut statükoyu körü körüne takip ettiğini fark ettim. Bu sarsılmaz ‘hoşgörü’ desteği, yakında pedo-seksüellere ve diğer tiksindirici gruplara destek sağlayacaktır.

“SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum.” üzerine 46 yorum

1. Düzce dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Merhabalar siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 256

2. Çorum dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 486

3. Kırklareli merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, sağolun 08-02-2021 11:51:38

4. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , – 475

5. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-02-2021 11:51:39

6. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 08-02-2021 11:51:39

7. Rize merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun 08-02-2021 11:51:39

8. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 182

9. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 102

10. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok iyi, saolun , Gürbüz – 391

11. Şırnak merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-02-2021 11:51:42

12. Elazığ merkezden ben banu. Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-02-2021 11:51:45

13. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 08-02-2021 11:51:45

14. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 08-02-2021 11:51:45

15. Uşak dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 135

16. Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-02-2021 11:51:48

17. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler , doruk – 4

18. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selam paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 381

19. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 08-02-2021 11:55:00

20. Kahramanmaraş dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 277

21. Bartın dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 184

22. Erzincan dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 299

23. Muğla merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 12:08:22

24. Batman merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 08-02-2021 12:11:12

25. Denizli dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 396

26. Osmaniye dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 322

27. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 274

28. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. Selamlar web siten cidden güzel, teraziye tıkladım , gaye – 198

29. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım 09-02-2021 07:38:15

30. Kırşehir dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım , Emine – 70

31. Hakkari dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 110

32. İstanbul dan kimler var. SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 250

33. Bu konu : ” SJW Liberal bir arkadaşımla Armie Hammer hakkında bir konuşma yaptım. Gelecek için endişeleniyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 194

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link