SkidWard2, cevap vermek üzereydim ve şimdi profilin silindi, nereye gittin? Bunu görürseniz lütfen bana bir mesaj gönderin.

Evet bana çok fazla mesaj gönderdi (çok rastgele ama mantıklıydı … sayılar falan), biraz cevapladı, uyuyakaldım, tekrar cevap vermedim, sabah cevapladı, gece cevapladı ve ben sadece yanıtlamayı denedim ve şimdi tüm profil gitti mi ?! Eğer doğru hatırlıyorsam (yanılıyor olabilirim) 2 yıllık profil yazıyor diye düşündüm, bu yüzden sadece tuhaf.

“SkidWard2, cevap vermek üzereydim ve şimdi profilin silindi, nereye gittin? Bunu görürseniz lütfen bana bir mesaj gönderin.” üzerine 4 yorum

1. Tokat dan kimler var. SkidWard2, cevap vermek üzereydim ve şimdi profilin silindi, nereye gittin? Bunu görürseniz lütfen bana bir mesaj gönderin. . selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 454

2. Siirt dan kimler var. SkidWard2, cevap vermek üzereydim ve şimdi profilin silindi, nereye gittin? Bunu görürseniz lütfen bana bir mesaj gönderin. . selamun aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, saolun , Emine – 59

3. Niğde merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 23-02-2021 07:45:14

4. Bu konu : ” SkidWard2, cevap vermek üzereydim ve şimdi profilin silindi, nereye gittin? Bunu görürseniz lütfen bana bir mesaj gönderin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım , – 260

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link