Şubat ayı daha yeni başladı ve Biden’in Gaffe Makinesi bize onun yeni başarısızlıklarının tadını çıkarmaya başladı.

Psaki bu ay iki kez berbat etti.

İlk başarısızlık 1 Şubat’ta Beyaz Saray’daki brifingdi. Psaki, Eski Başkan Donald Trump ve bloke Twitter hesabı hakkındaki soruları yanıtlıyordu.

Buna inanmak zor olabilir, hakkında konuşmak veya düşünmek için çok fazla zaman harcamıyoruz. Başkan Trump burada – eski Başkan Trump, çok açık olmak gerekirse, “ Psaki dedi.

İkinci başarısızlık ertesi gün ortaya çıktı. ABD Uzay Kuvvetleri hakkında (Trump’ın başkanlığı sırasında yapılan) bir soru soruldu. Ve Biden, ABD Uzay Kuvvetlerinin geleceğiyle ilgili herhangi bir fikir ortaya attıysa. Ancak Psaki, ince bir şekilde, Uzay Kuvvetlerini Başkan’ın Air Force One uçağıyla karıştırdı. ABD Uzay Kuvvetleri hakkında konuşurken, bir şakayla cevap verdi. “Vay canına. Uzay Kuvvetleri. Bugünün uçağı”.

Tepki kısa süre sonra geldi. The House Armed Services Committee’nin en iyi Cumhuriyetçi Mike Rogers, ifade edilen hoşnutsuzluk bunun hakkında ve dedi “Biden yönetiminin basın sekreterinin, bir şakanın can alıcı noktası olarak ordumuzun bütün bir şubesini pervasızca küçülttüğünü görmekle ilgili, ki Çin bunu komik bulacaktır,”.

Temsilci Michael Waltz, Psaki’nin “şakasına” da bir yorum yaptı. “Bu, Biden yönetiminin Uzay Kuvvetleri personelinin inanılmaz çalışmalarını küçük düşürürken Çin’i ciddiye almadığı bir başka örnektir.” dedi.

Tabi böyle bir tepkiden sonra Gaffe Makine denenmiş hatalarını topluluğa uydurmak için, “Uzay Kuvvetlerinin devam eden çalışmasını dört gözle bekliyoruz ve ekibin üyelerini önemli çalışmaları hakkında bir güncelleme paylaşmak için her zaman brifing odasında bizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.” . Ama yemekten sonra değil, zamanında hardal yemek iyidir.

Sözler söylendi ve başarısızlıklarıyla ilgili şaka yapma süreci başladı. Üst düzey bir kişinin her şeyi nasıl alt üst edebileceğine dair başka bir örneğimiz var.

Bir sonraki adımınız Gaffe Machine, Jen Psaki’yi bekliyor olacağız.

Author

22 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 383

2. Tunceli merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun 05-02-2021 16:07:27

3. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı . Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 281

5. Bilecik merkezden ben hatice. Selam sayfan inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 05-02-2021 16:27:31

6. Aksaray dan kimler var. Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı . Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, face de paylaştım , memo – 140

7. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun

8. Kırıkkale dan kimler var. Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 261

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı ” çok güzel. Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 96

10. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Edirne dan kimler var. Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 241

12. Bayburt dan kimler var. Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı . Slm siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 443

13. Bu konu : ” Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden iyi, saolun , mehmet – 219

14. Bartın dan kimler var. Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı . Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 95

15. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siten valla iyi, teraziye tıkladım

16. Karabük merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-03-2021 14:12:57

17. Çankırı merkezden ben . Mrb sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 07-04-2021 23:37:56

18. Kars dan kimler var. Sleepy Joe’nun Gaffe Makinesi Başlatıldı . selamun aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, sağolun , banu – 464

19. Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-04-2021 18:01:20

20. Zonguldak merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 17:43:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link