Smd modları

Siktir et bu alt ve hangi mod bunu silerse – seni de sikeyim seni aşağılık hayat bok parçası, tüm bu halk için cehenneme gideceksin ve Suudi Arabistan ya da Trump karşıtı her şeyi silmeye çalışacaksın.

Kahrolası derin sahtekarlıklar yayınlamak, 20 saniye içinde tam videolar izleyerek onaylanabilecek tamamen yanlış bilgiler yayınlamak, buna izin verirsiniz ve hatta tartışmalı sıralamayı kaldırırsınız, böylece titizlikleriniz çağrılmaz ??? Her siktiğimde, gönderinin propaganda olduğuna dair kanıtlar sağlayan en iyi yorum vardır – büyülü bir şekilde yorumlar “yeni” olarak sıralanır.

Pek çok insan kandırılıyor ve tüm bunlar büyük bir dolar ve Suudiler için, annelerinizi şeytan için satacağınız lanet herifler.

gönderen … Quitainteasy
[comments]

“Smd modları” üzerine 44 yorum

1. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, saolun 28-10-2020 14:47:53

2. Trabzon merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 29-10-2020 02:00:47

3. Kocaeli dan kimler var. Smd modları . Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 206

4. Kilis dan kimler var. Smd modları . Merhabalar sayfa yeminle iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 452

5. Manisa dan kimler var. Smd modları . Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 407

6. Düzce dan kimler var. Smd modları . Merhaba herkese sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 152

7. Kilis dan kimler var. Smd modları . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 29

8. Adıyaman merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, tebrikler 31-10-2020 05:07:43

9. Ankara dan kimler var. Smd modları . Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 460

10. Bu konu : ” Smd modları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 222

11. Bayburt dan kimler var. Smd modları . Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , ali – 288

12. Erzincan dan kimler var. Smd modları . Slm web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 468

13. Bolu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-11-2020 00:02:10

14. Bu konu : ” Smd modları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 323

15. Batman merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:06:59

16. Sakarya dan kimler var. Smd modları . Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 102

17. Tunceli dan kimler var. Smd modları . Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 137

18. Kayseri dan kimler var. Smd modları . Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 279

19. Bu konu : ” Smd modları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, tebrikler , mehmet – 75

20. Malatya merkezden ben Emine. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-01-2021 07:02:20

21. Aydın merkezden ben banu. Merhaba paylaşım harbiden iyi, linkedinde paylaştım 15-01-2021 12:56:45

22. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 17:45:31

23. Bu konu : ” Smd modları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 33

24. Çanakkale merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten cidden mükemmel, face de paylaştım 09-02-2021 07:33:45

25. Bingöl merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-02-2021 14:58:45

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link