Kategoriler
Genel

Snapchat Hastanelerdeki Topluluk Hikayeleri

Snapchat hastane hikayelerinde "Hikayemiz" e gönderilen öyküleri bastırıyor mu? Phoenix, LA, New York, San Francisco ve Seattle'ı el ile taradım, yapabildiğim kadar çok hastaneyi kontrol ettim ve hiçbir şeyin yanında bulunmadım. Şimdi anlıyorum, olan her şey göz önüne alındığında, herkes bunun ne kadar kötü olabileceğine dair bir hikaye yayınlamak istemez. Bununla birlikte, bu yanlış görünüyor, hemşirelerin ve hastaların FB'lerinin kendileri, semptomları, KKD eksikliği vb.Videolarını yayınlayan tonlarca video var.

Kafeterya enstantane gösteren bazı (çok az) hastaneler veya tam ekran filtreleri ile bir yazı buldum. Bazı yoğun alanlar, hastaneden hikayeler gibi görünmesini sağlar, ancak sadece çevredeki alanları gösterir.

Bu sadece 5 am benim oturma odamda iken fark ettim. Açıkça söylemek gerekirse, her yeri kontrol edemediğimden emin değilim, ama bazı nüfuslu şehirleri kontrol ettim. Hikayeleri engellemiyor olabilirler, ama en azından onları bastırdıklarına inanıyorum. Bunu, başka birinin benzer bir şey fark edip etmediğini veya biraz uykuya ihtiyacım olup olmadığını görmek için gönderiyorum. Neyse okuduğunuz için teşekkürler, şerefe.

“Snapchat Hastanelerdeki Topluluk Hikayeleri” için 35 yanıt

Kırıkkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 01-04-2020 14:09:14

Manisa merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz cidden mükemmel, teşekkürler 01-04-2020 14:39:18

Adıyaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, tebrikler 01-04-2020 21:10:37

Niğde merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, saolun 01-04-2020 21:28:30

Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 01-04-2020 21:43:31

Kastamonu merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım 04-04-2020 19:49:26

Iğdır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun 05-04-2020 00:54:01

Bayburt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler 12-04-2020 12:46:07

Erzincan merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 01-05-2020 20:44:20

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 10-05-2020 08:30:28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir